تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن هفته اول لوشامپیونه فرانسه را در ورزشگاه خانگی خود با پیروزی ۳ بر ۰ مقابل نیمز آغاز کرد و گام اول را در لیگ محکم برداشت.

دو تیم پاری‌سن‌ژرمن و نیمز فرانسه در چارچوب هفته اول لیگ دسته اول لوشامپیونه به میزبانی تیم پاریسی به مصاف هم رفتند. پاری‌سن‌ژرمن از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و پس از چند حمله در دقیقه ۲۴ کاوانی از روی نقطه پنالتی گل اول را به ثمر رساند.

پس از این گل پاری‌سن‌ژرمن به حملات خود ادامه داد و موقعیت‌های بسیار خطرناکی روی دروازه نیمز ایجاد کرد. اما هیچ کدام از این موقعیت‌ها راهی به دروازه حریف پیدا نکرد تا نیمه اول با همان تک گل کاوانی به پایان برسد.

نیمه دوم هم با برتری پاری‌سن‌ژرمن آغاز شد و این تیم با ارائه بازی هجومی و زیبا در دقیقه ۵۶ و روی پاس کات بک برنات به امباپه و ضربه زیبای این بازیکن به گل دوم دست یافت.

در حالی که باز هم تیم برتر زمین پاری‌سن‌ژرمن بود و حملات این تیم ادامه داشت در دقیقه ۶۹ و با پاس در عمق امباپه، دی‌ماریا گل سوم و برتری بخش تیم پاریسی را به ثمر رساند و کار حریف را تمام کرد.

با برتری ۳ بر ۰، عطش گلزنی پاری‌سن‌ژرمن هنوز تمام نشده بود و این تیم چند موقعیت خطرناک را توسط کاوانی و امباپه از دست داد. با وجود اینکه تیم نیمز هم در دقایق پایانی فرصت‌هایی را بدست آورده بود اما در نهایت این دیدار با پیروزی پاری‌سن‌ژرمن در هفته اول لوشامپیونه به پایان رسید.

 

پاری سن ژرمن و نیم المپیک در هفته اول لوشامپیونه

پاری سن ژرمن و نیم المپیک

 

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی رافان‌نیوز را در اینجا دنبال کنید