پاری‌سن‌ژرمن در هفته بیست و چهارم لوشامپیونه فرانسه مقابل لیون بدون نیمار به پیروزی ۴ بر ۲ رسید.

پاری‌سن‌ژرمن در چارچوب هفته بیست و چهارم لوشامپیونه فرانسه میزبان المپیک لیون بود و بازی را مطابق انتظار بهتر آغاز کرد. دقیقه ۱۴ روی پاس دی‌ماریا، امباپه در قلب دفاع لیون صاحب موقعیت شد و ضربه او با واکنش عالی لوپز همراه شد.

برتری پاری‌سن‌ژرمن ادامه یافت و دقیقه ۲۲ دی‌ماریا برای این تیم با پاس گوای گل اول را به ثمر رساند. پاری‌سن‌ژرمن دست بردار نبود و پس از چند حمله و در حالی که دی‌ماریا دقیقه ۲۹ یک فرصت خوب را از دست داد، دقیقه ۳۸ نیز به گل رسید.

این بار امباپه در موقعیت تک به تک با عبور از دروازه‌بان لیون توپ را وارد دروازه این تیم کرد و نتیجه را برای میزبان دو برابر کرد.

 

پاری‌سن‌ژرمن و یک پیروزی دیگر بدون نیمار

 

نیمه دوم هم با برتری پاری‌سن‌ژرمن آغاز شد و میزبان خیلی زود به گل رسید. دقیقه ۴۷ ارسال دراکسلر در مقابل دروازه لیون با گل به خودی فرناندو مارکال همراه شد و سومین گل پی‌اس‌جی شکل گرفت.

این پایان کار نبود و دقیق ۵۲ مارتین تریر یکی از گل‌ها را برای لیون جبران کرد. در ادامه هم لیون بازی تهاجمی خود را حفظ کرد و هفت دقیقه بعد، موسی دمبله روی پاس توکو اکامبی با یک ضربه تمام کننده گل دوم را هم برای این تیم زد و فاصله به حداقل رسید.

اما پس از آن پاری‌سن‌ژرمن بازی را در اختیار گرفت و پس از چند حمله و از دست دادن فرصت‌ها، دقیقه ۷۹ به گل چهارم رسید. امباپه دی‌ماریا را صاحب توپ کرد و او نیز با یک پاس مناسب کاوانی را در موقعیت گل قرار داد.

کاوانی با یک ضربه دقیق گل چهارم را برای میزبان زد تا شاگردان توخل در پاری‌سن‌ژرمن بدون نیمار در نهایت با پیروزی پرگل ۴ بر ۲ مقابل لیون هفته بیست و چهارم لوشامپیونه فرانسه را به پایان برسانند.

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان‌نیوز