پاری‌سن‌ژرمن در هفته بیست و سوم لوشامپیونه فرانسه مقابل نانت در غیاب نیمار به پیروزی ۲ بر ۱ رسید.

در حالی که نیمار باز هم در روز تولد خود دچار مصدومیت شد و نتوانست در بازی هفته بیست و سوم لوشامپیونه پاری‌سن‌ژرمن را همراهی کند، این تیم میهمان نانت بود.

اولین موقعیت بازی در همان دقیقه ۲ برای پاری‌سن‌ژرمن ایجاد شد. کورزووا از سمت چپ میانه میدان با یک پاس بلند ایکاردی را در پشت مدافعان نانت صاحب توپ کرد و در حالی که این مهاجم آرژانتینی با دروازه‌بان حریف تک به تک بود، توپ را به بدن او زد و این فرصت را از دست داد.

پس از چند دقیقه بازی متعادل دو تیم، پاری‌سن‌ژرمن بر بازی مسلط شد و دقیقه ۲۹ به گل رسید. امباپه در گوشه سمت راست محوطه جریمه نانت صاحب توپ شد و با یک پاس رو به عقب، دی‌ماریا را در مقابل دروازه صاحب توپ کرد تا او با یک ضربه دقیق بغل پا گل اول پی‌اس‌جی را به ثمر برساند.

در ادامه بازی متعادل شد و نانت هم چند فرصت نصفه و نیمه داشت که بهره‌ای نبرد و نیمه اول با همان تک گل به پایان رسید.

 

پاری‌سن‌ژرمن و پیروزی بدون نیمار

 

نیمه دوم با حملات پاری‌سن‌ژرمن آغاز شد و در همان اوایل این نیمه روی پاس عرضی دی‌ماریا نزدیک بود مدافع نانت به اشتباه با یک تکل دروازه خودی را باز کند، اما توپ به تیر افقی برخورد کرد و گل نشد.

حملات پاری‌سن‌ژرمن ادامه یافت و دقیقه ۵۷ روی ارسال کرنر دی‌ماریا، ثیلو کِلِر با یک ضربه سر زیبا گل دوم شاگردان توخل را هم به ثمر رساند و اختلاف را دو برابر کرد.

پس از این گل نانت پیش کشید و سعی داشت نتیجه را جبران کند. دقیقه ۶۸ روی اشتباه کیمپمبه، سیمون با ناواس تک به تک شد و با یک ضربه دقیق یکی از گل‌ها را برای میزبان جبران کرد.

در حالی که پی‌اس‌جی هم چند باری به دروازه حریف نزدیک شده بود، نانت حملات خطرناکی داشت. دقیقه ۸۶ باز هم مهاجم این تیم با ناواس تک به تک شد، اما توپ را به دروازه‌بان حریف زد و این فرصت عالی را از دست داد.

تا پایان بازی دو تیم نتوانستند دروازه یکدیگر را باز کنند و پاری‌سن‌ژرمن در هفته بیست و سوم لوشامپیونه فرانسه مقابل نانت بدون نیمار به پیروزی ۲ بر ۱ دست یافت.

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان‌نیوز