به گفته le10sport پاری سن ژرمن آماده است تا با پرداخت ۳۰ میلیون یورو مد نظر بایرن مونیخ ، هافبک این تیم تیاگو آلکانترا را که هدف اصلی لیورپول هم هست در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا خرید کند.

پی‌اس‌جی پس از خرید نیمار و امباپه هنوز به جاه‌طلبی خود ادامه می‌دهد و در تابستان ۲۰۲۰ این بار سراغ تقویت خط میانی خواهد رفت.

میلینکوویچ ساوویچ اولین گزینه توخل برای تقویت خط میانی بود. اما تیاگو هافبک با تجربه و توانمند بایرن مونیخ مدتی است که ساز جدایی کوک کرده است و قصد دارد فصل آینده را در تیم جدید سپری کند.

لیورپول تیمی است که مدتی با تیاگو مذاکره کرده و به توافق شخصی با او رسیده بود. اما بایرن مونیخ که از تمدید با او نا امید شده اعلام کرده که هافبک تاثیرگذار خود را با کم‌تر از ۳۰ میلیون یورو واگذار نخواهد کرد.

در اینجا بخوانید:

در حالی که مذاکره دو باشگاه لیورپول و بایرن مونیخ هنوز به مراحل نهایی خود نرسیده، امروز le10sport مدعی شد که پاری سن ژرمن آماده خرید تیاگو از بایرن مونیخ در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا است.

پاری سن ژرمن که علاوه بر قهرمانی در لوشامپیونه فرانسه، جام حذفی و اتحادیه این کشور را نیز فتح کرده و به فکر موفقیت‌های بزرگ اروپایی و قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است.

از این رو توخل قصد دارد خط میانی خود را برای فصل آینده تقویت کند تا شرایط برای افزایش آمار گلزنی پی‌اس‌جی فراهم شود.

این در حالی است که قرارداد قرضی مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی اینتر هم توسط مدیران پاری سن ژرمن دائمی شد و از این پس ایکاردی عضوی از شاگردان توخل خواهد بود.

همچنین اسماعیل بن ناصر، تاگلیفیکو، اوبامیانگ، وینیسیوس و تاکه فوسا کوبو گزینه‌هایی هستند که پاریسی‌ها برای تابستان در نظر گرفته بود، اما در این بین با تمدید قرارداد ایکاردی اوبامیانگ از این لیست خارج شده است.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز