منچستریونایتد پس از چند هفته ناکامی در لیگ برتر انگلیس بالاخره به یک پیروزی شیرین دست یافت و نیوکاسل را با نتیجه ۴ بر ۱ شکست داد تا سولسشائر نفس راحتی بکشد.

در حالی که شایعه اخراج سولسشائر هر روز جدی‌تر شنیده می‌شود، منچستریونایتد دیشب و از هفته پنجم لیگ برتر انگلیس میهمان نیوکاسل بود.

در این بازی هم ضعف خط دفاع منچستریونایتد خیلی زود کار دست این تیم داد و دقیقه ۲ روی حرکت شلوی بازیکن نیوکاسل از سمت راست و ارسال او توپ با برخورد به لوک شاو تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد.

پس از این گل منچستریونایتد بازی را در اختیار گرفت و دقیقه ۱۸ با شوت دیدنی برونو فرناندز به گل هم رسید، اما این گل بدلیل آفساید مردود شد.

اما دقیقه ۲۳ روی ارسال خوان ماتا از روی نقطه کرنر، هری مگوایر با یک ضربه سر دقیق گل تساوی را به ثمر رساند.

با وجود برتری نسبی منچستریونایتد، این تیم تا پایان نیمه اول کاری از پیش نبرد و با آغاز نیمه دوم حملات پر دامنه خود را از سر گرفت.

در اینجا بخوانید:

در حالی که دقیقه ۵۰ دخیا با یک واکنش عالی دروازه تیمش را نجات داده بود، دقیقه ۵۷ راشفورد در محوطه جریمه نیوکاسل متوقف شد و داور برای شیاطین سرخ پنالتی گرفت.

برونو فرناندز پشت توپ ایستاد و یک ضربه محکم زد که با واکنش دارلو دروازه‌بان نیوکاسل همراه شد و بهترین فرصت منچستریونایتد برای رسیدن به گل برتری از دست رفت.

در ادامه بازی در اختیار شاگردان سولسشائر بود و چندین بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند، اما دارلو در روز خوب خود این تیم را هر بار در گلزنی ناکام می‌گذاشت.

سرانجام دقیقه ۸۶ روی فرار راشفورد از سمت چپ محوطه جریمه نیوکاسل و پاس زیبای او برای فرناندز، این بازیکن در زاویه بسته با یک ضربه دیدنی گل دوم را برای منچستریونایتد زد.

این پایان کار نبود و تازه موتور گلزنی شیاطین سرخ روشن شده بود، دقیقه ۹۰ این بار ون بیساکا با همکاری راشفورد صاحب موقعیت شد و ضربه محکم او از سمت راست محوطه  جریمه در قعر دروازه نیوکاسل جا گرفت.

در دقیقه ۶ وقت‌های تلف شده بازی نیز راشفورد بازی خوب خود را تکمیل کرد و پاس برونو فرناندز را تبدیل به گل چهارم منچستریونایتد کرد تا این تیم با هدایت سولسشائر در زمین نیوکاسل با پیروزی ۴ بر ۱، هفته پنجم لیگ برتر انگلیس را به پایان برساند.

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز