باشگاه پرسپولیس با جذب یک مهاجم آفریقایی اهل مالی یعنی مادیبو مایگا برای خط حمله خود، نقل و انتقالات تابستان ۹۸ را به پایان می‌رساند و فهرست بازیکنان خود را تکمیل می‌کند.

پس از چندین هفته مذاکره با مهاجمان مختلف بالاخره باشگاه پرسپولیس با مادیبو مایگا مهاجم ۳۱ ساله اهل مالی به توافق اولیه رسید تا پس از تایید تست پزشکی این بازیکن، مذاکرات نهایی با او انجام شود.

مادیبو مایگا مهاجم مد نظر پرسپولیس که در آستانه توافق با این تیم است، کار خود را از زادگاهش در باشگاه استید‌مالین آغاز کرده است. در ادامه با درخشش در لیگ مالی و همچنین لیگ مراکش توانست به سطح اول فوتبال اروپا راه پیدا کند.

مایگا ابتدا به فرانسه رفت و در لومان فرانسه سه سال توپ زد. سپس در سوشو طی دو فصل ۲۴ گل به ثمر رساند تا زمینه انتقال خود را به سطح اول فوتبال جهان یعنی لیگ برتر انگلیس فراهم کند.

مادیبو مایگا از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ در تیم وستهام انگلیس بود که دو سال پایانی قراردادش با وستهام را بصورت قرضی در کوئینزپارک‌رنجرز و متز فرانسه سپری کرد. او در وستهام و کوئینز‌پارک‌رنجرز مجموعا ۳۸ بازی کرد و ۶ گل نیز به ثمر رساند تا عملکرد نچندان موفقی در فوتبال انگلیس داشته باشد.

مادیبو در طول سال‌های حضورش در اروپا توانسته مقابل تیم‌های سرشناسی از قبیل پاری‌سن‌ژرمن، چلسی و لیون گلزنی کند. همچنین این مهاجم آفریقایی ۴۶ بازی ملی و ۱۱ گل ملی نیز برای خود ثبت کرده است.

باشگاه پرسپولیس طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده که پس از آمدن تایید تست پزشکی مادیبو مایگا مذاکرات نهایی خود را با این بازیکان انجام خواهد داد.

مدیران پرسپولیس پس از توافق با مایگا و نهایی کردن قرارداد همکاری برای طرفین، نقل و انتقالات تابستان ۹۸ خود را به پایان می‌رساند و ترکیب بازیکنانش را کامل خواهد کرد.

 

مادیبو مایگا مهاجم جدید پرسپولیس و بازی در وستهام

 

 

ویدئو‌های طنز و سرگرمی رافان‌نیوز را در اینجا ببینید