با وجود محرومیت، عیسی آل کثیر سخت تلاش می کند تا با تمرینات سخت و مداوم خود را برای بازگشت به میادین آماده نگه دارد، از طرفی باشگاه پرسپولیس نیز در حال تلاش برای کاهش محرومیت مهاجم توانمند خود است.

عیسی آل کثیر هنوز درگیر شادی گل تلخ خود در بازی با پاختاکور ازبکستان است و محرومیت شش ماه و کشمکش ها برای کاهش این محرومیت همچنان ادامه دارد.

درخواست فرجام خواهی پرسپولیس توسط کمیته استیناف AFC هم رد شد تا مشخص شود که کار بازگشت مهاجم پر تلاش خوزستانی همچنان سخت به نظر می رسد.

پس از این اتفاق باشگاه پرسپولیس درخواست شرخ تفصیلی رای عیسی آل کثیر را به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاد و این نهاد بین المللی فوتبال در آسیا نیز چند روز پیش آن را به سرخ ها ایمیل زد.

حالا از باشگاه سرخ پایتخت خبر می رسد که برای محرومیت عیسی آل کثیر قصد دارند، به دادگاه بین المللی CAS شکایت کنند و کاهش محرومیت مهاجم بسیار موثر خود را در این دادگاه پیگیری نمایند.

هر چند حقوق دانان ورزشی معتقد هستند با گذشت سه ماه از محرومیت و درخواست باشگاه پرسپولیس، محرومیت عیسی آل کثیر به تعلیق در خواهد آمد و او می تواند به میادین بازگردد، اما مدیران سرخ ها قصد دارند این محرومیت را بیش از این ها کاهش دهند تا به زودی از او حتی الامکان در فینال لیگ قهرمانان آسیا استفاده کنند.

با توجه به نظرات کارشناسان، پرسپولیسی ها امیدوارند که بتوانند این رای را شکسته و خیلی زود مهاجمشان را به ترکیب تیم برگردانند.

از طرفی خود عیسی آل کثیر هم با جدیت تمام تمریناتش را به صورت اختصاصی پیگیری می کند تا در بازگشت به زمین فوتبال آمادگی لازم را در تمرینات داشته باشد.

چیزی که در گزارش های تمرینات اختصاصی مهاجم سرخ ها به روشنی مشخص است.

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز