پس از لیگ قهرمان آسیا در مرحله نیمه نهایی، شجاع خلیل زاده قراردادش با پرسپولیس تهران را فسخ کرد و به العربی قطر پیوست، موضوعی که باعث شکایت باشگاه قرمز پایتخت از مدافع سابق خود شد.

پرسپولیس این روزها به شدت درگیر مهیا کردن خود برای حضوری قدرتمندانه در فینال لیگ قهرمانان آسیا است، با این حال از سایر موضوعات و حواشی پیرامون خود غافل نیست.

پس از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود که شجاع خلیل زاده به دلیل اختلاف مالی با مدیریت پرسپولیس قراردادش را با قرمزهای پایتخت ایران فسخ کرد و خیلی زود راهی قطر شد تا به العربی این کشور بپیوندد.

این اتفاق برای مدیران قرمز ها قابل قبول نبود و آن‌ها سعی کردند با شکایت از خلیل زاده به دلیل فسخ غیر قانونی از حق باشگاه دفاع کنند.

حتی باشگاه پرسپولیس حاضر نشد ITC خلیل زاده برای بازی در العربی را صادر کند و باشگاه قطری از طریق فیفا ITC مدافع ایرانی خود را دریافت کرد.

در اینجا بخوانید:

حالا از اطراف باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال شنیده می شود که مدارک و مستندات قرمزها بر علیه مدافع پیشین خود کامل شده و محکومیت لژیونر ایرانی باشگاه العربی بسیار محتمل است.

در این راستا خبرها حکایت از این دارد که اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مذاکره با خلیل‌زاده از او تعهد گرفته‌اند که سرخ ها را تا قبل از امضای قرارداد جدید ترک نکند.

همین تعهد می تواند برای شجاع خلیل زاده دردسرساز شده و باعث محکومیت او به پرداخت غرامت به پرسپولیس شود.

باید دید در نهایت تکلیف شکایت مدیران سرخ از مدافع پیشین و متعصب پرسپولیس تهران چه می شود و خلیل زاده با محرومیت مواجه خواهد شد یا خیر؟

پرسپولیس در سه هفته ابتدایی لیگ برتر با یک برد و دو تساوی بدون گل در رده ششم جدول رده بندی قرار گرفته است.

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز