از زمانی که پرسپولیس در لیگ برتر ایران شهر خودرو را ۳ بر ۰ شکست داد، تاکنون و حتی تا بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ در هیچ مسابقه‌ای شرکت نمی‌کند که این موضوع اصلا خوب نیست.

بازی پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان در هفته ششم لیگ برتر بیستم هم لغو شد تا پس از لغو بازی سرخ ها در هفته پنجم و مقابل نساجی مازندران، نماینده ایران تا فینال لیگ قهرمانان آسیا هیچ مسابقه‌ای نداشته باشد.

سازمان لیگ با توجه به محدودیت های سختگیرانه کشور قطر برای ورود و خروج اتباع مختلف به این کشور و برای محافظت از سلامتی بازیکنان پرسپولیس قبل از فینال آسیا، بازی قرمزهای پایتخت با نساجی را لغو کرد.

این در حالی بود که نساجی حاضر نشد محل میزبان بازی رفت و برگشت را تغییر دهد و در تهران به دیدار پرسپولیس برود.

از طرفی امروز و در چارچوب هفته ششم لیگ برتر بیستم هم قرار بر این بود که پرسپولیس به دیدار ذوب آهن اصفهان برود که این دیدار هم به دلیل وجود چندین بازیکن کرونایی در اردوی ذوب آهن لغو شد.

در اینجا بخوانید:

با لغو این دو مسابقه پرسپولیس ایران تا فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ عملا چیزی بیش‌تر از دو هفته، هیچ بازی رسمی و حتی دوستانه‌ای را نخواهد داشت که این موضوع برای سرخ ها و آمادگی آن‌ها در فینال اصلا خوب نیست.

این در حالی است که فینالیست شرق آسیا در کوران مسابقات بازی خود در فینال را برگزار می‌کند و آمادگی کاملی برای این بازی دارد.

چرا که در جو و فضای همین مسابقات بوده و پرسپولیس ایران پس از دوری دو ماه از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و همچنین حالا دوری دو هفته‌ای از هیچ مسابقه رسمی پا به فینال می‌گذارد.

باید دید مدیران پرسپولیس می‌توانند تا قبل از سفر سرخ‌ها به قطر یک بازی دوستانه برای شاگردان یحیی گل محمدی تدارک ببینند یا خیر؟

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا