پرسپولیس در طول تاریخ موضوعی است که به مناسبت قهرمانی قریب الوقوع سرخ پوشان پایتخت برای دوشنبه کوئیز ۷ رافان نیوز انتخاب شده است.

پرسپولیس از زمان تاسیس تاکنون همواره در زمره تیم‌های مطرح کشور بوده است. پس از ادغام با شاهین و پیوستن اکثر بازیکنان این تیم به سرخپوشان، محبوبیت پرسپولیس هم افزایش یافت.

تا جایی که در کنار استقلال (تاج سابق) به محبوب‌ترین تیم ایران تبدیل شد و حتی آمارها نشان می‌دهد که این تیم پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا است.

با این حال پرسپولیس و مخصوصا در یکی دو دهه اخیر با فراز و نشیب فراوانی رو به رو بوده است. در دهه ۷۰ تیمی قدرتمند داشت که کم‌تر حریفی یارای رقابت با آن را برخوردار بود.

دهه ۸۰ چندان پرفروغ نشان نداد و دهه ۹۰ و در ۵ سال اخیر به قدرت اول فوتبال ایران تبدیل شده و بزودی چهارمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر ایران را جشن خواهد گرفت.

 

در اینجا ببینید:

 

اتفاقی که بطور حتم در پایان هفته جاری به وقوع خواهد پیوست و سرخپوشان پایتخت به فاصله چهار هفته تا پایان مسابقات، سریع‌ترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر ایران را رقم خواهند زد.

با وجود ثبات موفقیت در سال‌های اخیر، مدیریت پرسپولیس هیچگاه رنگ آرامش را به خود ندیده و با تغییرات زیادی رو به رو بوده است. این در حالی است که در ابتدای فعالیت، این باشگاه مدیران موفق و با دانشی را در خود تجربه کرده و به خوبی وارد مسیر موفقیت شده است.

رافان نیوز بدلیل نزدیک بودن قهرمانی پرسپولیس هفتمین دوشنبه کوئیز خود را به این باشگاه در طول تاریخ اختصاص داده و به جزئیاتی کم‌تر شنیده شده از آن پرداخته است.

این آزمون برای هر کاربر فقط یک بار قابل اجرا خواهد بود تا شکل مسابقه‌ای آن حفظ شده و تمرینی برای کوئیزهای آینده با جوایز ارزشمند باشد.

لطفا با شرکت در این کوئیز ما را در هر چه بهتر برگزار کردن کوئیزهای آینده که با جوایز قابل توجه همراه خواهند بود، یاری کنید. در این کوئیزها شانس به هیچ عنوان دخیل نیست و فقط دقت، دانش و سرعت عمل شماست که باعث رسیدن به جایزه خواهد شد.

 

کوئیز ۷

پرسپولیس یکی از پرطرفدارترین تیم‌های ایران و آسیا است که قدمتی بیش از نیم قرن دارد. این باشگاه در طول تاریخ حیات خود همواره در زمره مدعیان قهرمانی بوده و مدیریت‌های مختلف و متفاوتی را پشت سر گذاشته است.

در دوشنبه کوئیز ۷ رافان نیوز سوالاتی پیرامون این باشگاه ریشه دار و محبوب طراحی شده و با پاسخ به آنان می‌توانید معلومات خود را نسبت به این باشگاه افزایش دهید.

با توجه به اینکه در آینده این کوئیزها شکل مسابقه‌ای و همراه با جایزه خواهد بود، لذا سعی شده این کوئیز هم شکل مسابقه‌ای جذاب و هیجان انگیز داشته باشد.

از این رو هر کاربر فقط یک بار خواهد توانست در آن شرکت کند و حتی با تغییر IP نیز راه ورودی ندارد. به این ۱۲ سوال پاسخ داده و دانش خود را نسبت به پرسپولیس محک بزنید.

موفق باشید

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز