پرسپولیس سید جلال حسینی و یحیی گل محمدی در تمرین امروز خود در تهران میزبان اولین کاپیتان تاریخ سرخ ها یعنی حمید جاسمیان بودند و عکسی به یادگار گرفتند.

پرسپولیس این روزها فارغ از حواشی اخیر، خود را برای بازی حساس مقابل فولاد خوزستان آماده می کند.

تمرینات شاگردان یحیی گل محمدی در حالی پیگیری می شود که پرسپولیس دوشنبه پیش رو یعنی ۲۹ دی ماه از ساعت ۱۶:۴۰ دقیقه باید به مصاف فولاد خوزستان برود.

دیداری حساس و سخت که در ورزشگاه آزادی برگزار شده و تیم گل محمدی باید از حیثیت خود مقابل شاگردان سختکوش جواد نکونام دفاع کنند.

امروز حمید جاسمیان پیشکسوت پرسپولیس و اولین کاپیتان تاریخ این باشگاه به تمرین سرخ ها رفت تا به آن ها روحیه داده و برایشان آرزوی موفقیت در بازی های پیش رو کند.

همچنین این پیشکسوت باسابقه فوتبال دقایقی با یحیی گل محمدی گفت و گو کرد و با بازیکنان و کاپیتان فعلی پرسپولیس تهران یعنی سید جلال حسینی عکسی به یادگار گرفت.

حضور حمید جاسمیان که از جمله کارشناسان فوتبالی وزارت ورزش هم می باشد در تمرین امروز سرخ ها احتمالا بی ارتباط با تنش های اخیر یحیی گل محمدی با هیئت مدیره پرسپولیس و وزیر ورزش نیست.

هر چند که گل محمدی پنجشنبه در بازگشت به تمرینات سرخ ها از مصاحبه جنجالی خود در نشست خبری پس از بازی با استقلال عذرخواهی و به نوعی عقب نشینی کرده بود.

پرسپولیس سید جلال حسینی و اولین کاپیتان سرخ ها