پرسپولیس شهریار مغانلو هنوز منتفی نشده است، چرا که مذاکرات طرفین همچنان ادامه دارد و حتی تراکتور هم با پیشنهاد وسوسه انگیز نتوانسته است لژیونر جوان را به حضور در تبریز تحریک کند.

شهریار مغانلو یکی از گزینه هایی به شمار می رود که یحیی گل محمدی از همان روز اول حضور در پرسپولیس دنبال خرید او بود، اما باشگاه پیکان به سادگی حاضر به از دست دادن ستاره خود نبود و در نهایت او را لژیونر کرد.

مغانلو به سانتاکلارای پرتغال پیوست تا خود را همچون مهدی طارمی در لیگ برتر پرتغال محک زده و امیدوار به درخشش در فوتبال اروپا باشد.

با این حال هم سانتاکلارا آن تیم قوی و مدعی نبود و هم مغانلو فرصت چندانی برای درخشش پیدا نمی کرد.

در اینجا بخوانید:

از این رو زمانی که یحیی گل محمدی و پرسپولیس باز هم به سراغ او رفتند، با آغوش باز پذیرفت، اما با شرایط مالی ای که چندان برای سرخ های تهران آسان نبود و به صرفه هم نبود.

مغانلو برای حضور در پرسپولیس برای ۶ ماه نزدیک به ۳ میلیارد تومان درخواست کرد و از طرفی مبلغ ۷۰ هزار یورویی رضایت نامه او از باشگاه سانتاکلارا چیزی در حدود دو میلیارد تومان دیگر هزینه برای سرخپوشان تهرانی ایجاد می کرد که تحت هیچ شرایطی به صرفه نبود.

از این رو یحیی گل محمدی در نهایت از قید خرید شهریار مغانلو برای پرسپولیس گذشت و تراکتور بلافاصله وارد میدان شد و با پیشنهادی جذاب سعی کرد لژیونر جوان را وسوسه کند، اما او خیلی سریع آن را رد کرد تا مشخص شود همچنان امیدوار به سرخپوش شدن است.

گویا مغانلو در تلاش است تا خود رضایت نامه اش را از سانتاکلارا بگیرد و با قراردادی دائمی به پرسپولیس بپیوندد تا هزینه کم تری روی دست سرخ های پایتخت بگذارد و به مشکلات عدیده مالی این باشگاه اضافه نکند.

باید دید در روزهای باقیمانده از نقل و انتقالات سرنوشت شهریار مغانلو و پیوستن او به پرسپولیس چه خواهد بود.

 

 

کوئیز های رافان نیوز در اینجا