پرسپولیس شهریار مغانلو و درخواست بیش از حد لژیونر ایرانی شاغل در پرتغال آن هم فقط برای شش ماه، یحیی گل محمدی را بر آن داشت تا با این شرایط قید خرید مهاجم جوان و محبوب را بزند.

شهریار مغانلو که عملکرد بسیار خوبی در پیکان داشت، از زمستان گذشته مورد توجه یحیی گل محمدی برای پرسپولیس بود، اما مبلغ هنگفت رضایت نامه او اجازه نداد این بازیکن پرسپولیسی شود.

در نقل و انتقالات تابستان هم مغانلو یکی از گزینه های اصلی خرید پرسپولیس بود، اما مخالفت باشگاه پیکان و لژیونر شدن این بازیکن در نهایت باعث شد عیسی آل کثیر توسط مدیریت سرخ ها و البته با نظر گل محمدی جذب شود.

عیسی آل کثیر با محرومیت ۶ ماهه مواجه شد و دست یحیی گل محمدی را در پوست گردو گذاشت تا سرمربی پرسپولیس باز هم یاد مهاجم محبوب خود کند.

باشگاه پرسپولیس برای سومین پنجره متوالی نقل و انتقالات باز هم سرغ شهریار مغانلو رفت تا او را جذب کند.

در اینجا بخوانید:

در حالی که پرسپولیس دنبال خرید دائمی مغانلو بود، مخالفت سرمربی سانتاکلارای پرتغال مانع این مهم شد و برای قرارداد قرضی ۶ ماهه هم باشگاه پرتغالی چیزی در حدود ۸۰ هزار یورو درخواست کرد تا کار برای سرخ ها سخت شود.

از طرفی خود شهریار مغانلو هم برای امضای قراردادی ۶ ماهه ۳ میلیارد تومان درخواست کرده است تا عملا یحیی گل محمدی را از حرید خود منصرف کند.

چرا که هزینه نزدیک به ۴ تا ۵ میلیارد تومانی آن هم فقط برای شش ماه در حالی که عیسی آل کثیر از کم تر از دو ماه دیگر به میادین باز خواهد گشت، به هیچ عنوان به صرفه نیست.

از این رو فعلا پروسه خرید شهریار مغانلو برای پرسپولیس متوقف شده است، مگر اینکه لژیونر فوتبال ایران در سانتاکلارا تخفیف خوبی به سرخ های پایتخت بدهد.