پرسپولیس عیسی آل کثیر و لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ که احتمالا در دیدار با گوا هند بازگشت مهاجم خوزستانی به ترکیب اصلی پس از ۶ ماه و ۲۱ روز رقم خواهد خورد.

عیسی آل کثیر آخرین بار در بازی پرسپولیس و پاختاکور ازبکستان یعنی دقیقا ۶ ماه و ۲۱ روز پیش در ۹ مهرماه ۱۳۹۹ در ترکیب اصلی سرخ ها حاضر شد.

به دلیل آن شادی گل جنجالی از سوی AFC 6 ماه محروم شد و پس از پایان محرومیت خود هنوز نتوانسته خود را در ترکیب اصلی یحیی گل محمدی جای دهد.

اما احتمالا امشب و در دیدار مقابل گوا هند این طلسم طولانی مدت شکسته خواهد شد و مهاجم خوزستانی به ترکیب اصلی پرسپولیس بازخواهد گشت.

پرسپولیس پس از ۲ پیروزی و نمایشی قابل تحسین در آغاز لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ امشب و از ساعت ۲۱:۳۰ به دیدار گوا هند خواهد رفت تا دور رفت مرحله گروهی را به پایان برساند.

در اینجا بخوانید:

با توجه به اینکه گوا تیم چندان قدرتمند گروه پنجم مسابقات لیگ قهرمانان نیست، پیش‌بینی می شد که یحیی گل محمدی از چند بازیکن جوان و نیمکت نشین خود در ترکیب اصلی پرسپولیس استفاده کند.

اما به نظر می رسد تنها تغییر مهم و بزرگ پرسپولیس در بازی مقابل گوا، حضور عیسی آل کثیر در ترکیب اصلی سرخپوشان باشد.

بازگشتی که پس از ۶ ماه و ۲۱ روز رقم می خورد و می تواند دوباره آل کثیر را به آل تاثیر پرسپولیس تبدیل کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در بازی مقابل گوا هند به قرار ذیل است :

حامد لک، سید جلال حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان، سیامک نعمتی، وحید امیری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، احسان پهلوان، مهدی ترابی، عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو

لازم به ذکر است که حنا حطاب از سوریه به همراه دو کمک علی احمد از سوریه و عبدالهادی العنزی از کویت قضاوت بازی پرسپولیس و گوا را برعهده خواهند داشت.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا