عیسی آل کثیر پرسپولیس و پایان محرومیتی ۶ ماهه که از امروز فرا رسید و مهاجم موثر یحیی گل محمدی در لیگ قهرمانان آسیا می تواند دوباره توانایی های خود را در بازی های حساس پیش رو به اثبات برساند.

چیزی نزدیک به ۶ ماه پیش بود که در بازی پرسپولیس و پاختاکور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا عیسی آل کثیر آن شادی جنجالی را انجام داد.

چند روز بعد یعنی دقیقا ۶ ماه پیش و به فاصله چند ساعت تا برگزاری بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود که AFC رسما محرومیت آل کثیر را از تمام فعالیت های فوتبالی اعلام کرد.

همین شد که پرسپولیس در بازی های بسیار حساس پیش رو و با تیمی نصفه و نیمه با چنگ و دندان از حیثیت خود دفاع کرد.

هر چند در فینال آسیا مغلوب اولسان هیوندای کره جنوبی شد اما تیمی با شایستگی تحسین نشان داد که برای موفقیت تیمی از وابستگی فردی گذشته و دنبال موفقیت های بزرگ است.

در اینجا بخوانید:

اما لازمه رسیدن به موفقیت های بزرگ داشتن ابزارهای بزرگ است و این چیزی بود که یحیی گل محمدی و همچنین مدیریت جدید پرسپولیس آن را به خوبی درک کرده‌اند.

پرسپولیس حالا برای موفقیت در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا سعی کرده از اشتباهات گذشته خود درس بگیرد و تمام سدها و موانع پیش روی موفقیت خود را کنار بزند.

از این رو بود که یک کارشناس حقوقی در کنار بازیکنان پرسپولیس به آن ها آخرین قوانین مسابقات و تمام چالش های حقوقی پیش رو را بازگو کرده است و همچنین بازیکنان جدید و تاثیرگذار و جوانی همچون مهدی ترابی و شهریار مغانلو به سرخپوشان اضافه شده‌اند.

حالا در ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ محرومیت عیسی آل کثیر نیز به روز پایانی خود رسیده است و مهاجم خوزستانی  پرسپولیس از فردا می تواند در ترکیب سرخپوشان به میدان برود و در تمرینات یحیی گل محمدی حضور فعالی داشته باشد.

حضوری که می تواند فرآیند آماده سازی عیسی آل کثیر را برای درخشش دوباره در لیگ قهرمانان آسیا تکمیل کند، البته اگر او یادش نرود که چشمان AFC همیشه باز است …

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز