پرسپولیس و مهدی ترابی از هم جدا شدند و پس از آن هر روز شایعه بازگشت ستاره سابق بیش‌تر از قبل شنیده می‌شد، اما حرف های سرمربی العربی قطر نشان می‌دهد که این شایعات چندان هم به واقعیت نزدیک نیست.

تابستان و قبل از لیگ قهرمانان آسیا بود که مهدی ترابی از پرسپولیس جدا شد تا با یک پیشنهاد خوب از العربی به این تیم بپیوندد.

اما بلافاصله پس از جدایی ترابی و به دلیل طولانی شدن فرایند امضای رسمی قرارداد او با باشگاه قطری هر روز شایعه بازگشت ستاره پیشین به پرسپولیس شنیده می‌شد.

به هر حال مهدی ترابی قراردادش را با العربی قطر امضا کرد و حتی در چند بازی ابتدایی ستاره تیمش و نمایش قابل توجهی از خود نشان داد.

با این حال مصدومیت های مهدی ترابی باز هم شایعات بازگشت او به پرسپولیس را افزایش داد و خبرها و حواشی زیادی را پیرامون نقل و انتقالات زمستانی سرخ‌ها ایجاد کرده است.

این خبرها هواداران پرسپولیس را امیدوار کرده بود، اما مصاحبه اخیر سرمربی العربی قطر نشان می‌دهد که واقعیت در مورد بازگشت ترابی به تهران چیز دیگری است.

هِیمر هالگریمسون، سرمربی العربی در مورد ترابی این گونه از او تمجید کرد:

در مورد بازیکنان ایرانی، چیزی که به طور کلی دوست دارم این است که همه آن‌ها جنگنده هستند. سخت کار می‌کنند، از نظر بدنی آماده هستند. اما چیزی که بیشتر از همه در مورد بازیکنان ایرانی دوست دارم، ذهن جنگجوی آنها است.

البته مهدی ترابی از نظر تکنیکی هم در سطح بالایی است. او سریع است، می‌تواند بازیکنان حریف را دریبل بزند و گلزنی کند و این چیزی است که ما امیدواریم با بهترین فرم بدنی او همراه شود.

این مصاحبه و تمجید هالگریمسون از ترابی نشان می‌دهد که هواداران پرسپولیس نباید امیدوار به بازگشت زودهنگام ستاره پیشین خود باشند.

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا