پرسپولیس مهدی رسول پناه با کنار رفتن این مدیر جنجالی از هیئت مدیره سرخ ها امروز رسما به پایان عصر خود رسید و از این به بعد ترکیب مدیریت سرخ ها با تغییراتی مواجه شده و جعفر سمیعی و سید مجید صدری به هیئت مدیره اضافه شده اند.

امروز و پس از مدت ها از جنجالی که بین کادر فنی و هیئت مدیره پرسپولیس ایجاد شد، بالاخره استعفای مهدی رسول پناه از هیئت مدیره سرخ های پایتخت پذیرفته شد و جایگزین او نیز تعیین گردید.

با اعلام رسمی وزارت ورزش جعفر سمیعی مدیرعامل فعلی باشگاه و سید مجید صدری مدیرعامل پیشین شرکت مخابرات به هیئت مدیره پرسپولیس اضافه شده و جایگزین علی رغبتی و مهدی رسول پناه شدند.

این در حالی بود که مدتی پیش یک ویدئوی جنجالی از حرف های رسول پناه در مورد کادر فنی پرسپولیس و همچنین دیگر مسائل مدیریتی باشگاه منتشر شد و عملا پایان عمر مدیریتی او را در سرخ های پایتخت رقم زد.

مهدی رسول پناه در دوره ای که مدیریت باشگاه را برعهده داشت، توانست بدهی برانکو را پرداخت کرده و سرخپوشان را از خطر کسر امتیاز رهایی ببخشد.

در اینجا بخوانید:

او همچنین از افزایش بی رویه قرارداد بازیکنان جدید و قدیم پرسپولیس جلوگیری کرد و اجازه نداد بدهی های سنگین به آینده باشگاه ضربه بزند.

با این حال رسول پناه اسیر باتلاقی خودساخته شد و با حرف های خارج از عرف یک مدیر، عملا نام خود را به لیست سیاه مدیران پرسپولیس در تاریخ فوتبال این باشگاه سپرد.

هر چند او سعی کرد مقابل خواسته های نامتعارف بازیکنان بایستد، اما روش و منشی که برای این راه انتخاب کرده بود، اشتباه و نامناسب بود تا راهی جز ترک باشگاه نداشته باشد.

مهدی رسول پناه که گفته می شود حدود ۸ میلیارد تومان به پرسپولیس کمک کرده است امروز و پس از پایان عمر مدیریتی خود در باشگاه، به ساختمان آن رفت تا طلبش را وصول کند.

دیداری که به گفته شاهدان عینی به جنجال هم کشیده شد، چرا که رسول پناه از مدیریت فعلی پرسپولیس انتقاد کرده بود و با واکنش تند ابراهیم شکوری مواجه شد.

به نظر می رسد عمر مدیریتی رسول پناه نتنها در پرسپولیس بلکه در ورزش هم به پایان رسیده است.

پرسپولیس مهدی رسول پناه در خط پایان هیئت مدیره

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا