پرسپولیس و آلومینیوم اراک در لیگ برتر بیستم ایران و هفته بیست و هفتم آن دیشب به لطف درخشش مهدی ترابی با پیروزی ۲ بر ۰ شاگردان یحیی گل محمدی همراه شد.

پرسپولیس دیشب در حالی از هفته بیست و هفتم لیگ برتر میزبان آلومینیوم اراک بود که در بازی رفت از این تیم شکست خورده بود و از طرفی همواره مقابل تیم های علیرضا منصوریان به مشکل خورده بود.

با این حال شاگردان یحیی گل محمدی از همان ابتدا با توپ پر وارد شدند تا به حریف اجازه فکر کردن و حتی جمع کردن خود را ندهند.

مهدی ترابی که نقشی محوری در حملات پرسپولیس داشت به خوبی خط دفاع آلومینیوم را آزار می داد.

در اینجا بخوانید:

در نتیجه آن و در یک حمله سریع که ترابی با فرار خود از سمت چپ دقیقه ۲۳ یک پاس عرضی عالی مقابل دروازه آلومینیوم به شهریار مغانلو داد تا او به راحتی دروازه حریف را باز کند.

این پایان کار نبود و دقیقه ۳۷ با اشتباه ایران پوریان تحت فشار مهاجمین پرسپولیس، شهریار مغانلو در موقعیتی عالی و تقریبا تک به تک با یک پاس رو به عقب مهدی ترابی را صاحب توپ کرد تا او با هوشمندی خود یک بار دیگر دروازه آلومینیوم را باز کند.

در ادامه و تا پایان بازی در حالی که پرسپولیس تیم برتر میدان بود، توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.

نهایتا پرسپولیس به لطف درخشش مهدی ترابی با نتیجه ۲ بر ۰ آلومینیوم اراک تیم تحت هدایت علیرضا منصوریان را شکست داد تا یک گام دیگر به قهرمانی لیگ برتر بیستم ایران نزدیک شود.