پرسپولیس و آلومینیوم اراک در لیگ برتر بیست و یکم ایران و هفته سوم در حالی به دیدار هم رفتند که شاگردان یحیی گل محمدی نمایش کابوس واری را داشتند و با نتیجه ۱ بر ۰ شکست خوردند.

پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۱۶ میهمان آلومینیوم اراک بود.

دو تیم در نیمه اول پایاپای پیش رفتند و توپ و میدان بیش تر در بین دو تیم در رفت و بود.

با این حال تا پایان نیمه اول موقعیت چندانی روی دروازه دو تیم ایجاد نشد.

در واقع کم کارترین بازیکن دو تیم دروازه بان های آن ها بود. دقیقه ۱۲ ضربه سر علی نژاد را حامد لک به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه ۳۴ این بار نوبت نیما درودی بود که پاس عمقی نقی زاده را به بیرون بزد.

این دو موقعیت نصفه و نیمه تنها فرصت های جدی دو تیم در نیمه اول بود.

در اینجا بخوانید:

با آغاز نیمه دوم و در حالی که آلومینیوم بازی بهتری به نمایش می گذاشت، دقیقه ۵۶ شوت سرکش و زمینی سیامک نعمتی روی یک موقعیت ایستگاهی با اختلاف بسیار ناچیز و خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه ۶۴ توپ ارسالی از روی ضربه ایستگاهی از سمت چپ در میان مدافعان پرسپولیس به علیرضا نقی زاده رسید و او هم با یک چرخش زیبا دروازه لک را نشانه گرفت.

اما توپ به خطرناک ترین شکل ممکن به تیر افقی دروازه پرسپولیس برخورد کرد و به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد روی اشتباه بازیکنان پرسپولیس در میانه زمین، نقی زاده باز هم صاحب موقعیت شد و در مصاف تک به تک با حامد لک گل اول را برای تیم اراکی به ثمر رساند.

در ادامه و در حالی که پرسپولیس و خط میانی ضعیف این تیم هیچ حرفی برای گفتن نداشت، بازیکنان آلومینیوم به خوبی بازی را اداره کردند.

پانزده دقیقه پایانی بازی پرسپولیس برای دقایقی شکل تیمی مناسبی به خود گرفت، اما باز هم کاری از پیش نبرد.

نهایتا پرسپولیس با شکست ۱ بر ۰ مقابل آلومینیوم اراک در هفته سوم لیگ برتر ایران، نمایش ضعیف خود در آغاز فصل جدید را کامل کرد.