اسامی بازیکنان پرسپولیس برای رویارویی با پارس جنوبی در افتتاحیه لیگ برتر نوزدهم توسط کالدرون اعلام شد که با توجه به محرومیت و مصدومیت، بیرانوند و کامیابی‌نیا در آن حضور ندارند.

پرسپولیس و پارس جنوبی جم در افتتاحیه لیگ برتر نوزدهم از ساعت ۱۹:۱۰ امروز پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ به قضاوت موعود بنیادی‌فر با هم رو به رو خواهند شد.

پرسپولیس در این بازی از بازیکنان بزرگی مانند علیرضا بیرانوند و کمال کامیابی‌نیا نمی‌تواند استفاده کند. بیرانوند با توجه به اتفاقات بازی نیمه‌نهایی جام حذفی محروم است و کامیابی‌نیا نیز بخاطر مصدومیت کتف و انجام جراحی تا دو ماه قادر به همراهی پرسپولیس نیست.

فهرست بازیکنان مورد نظر گابریل کالدرون به این قرار است که بوزیدار رادوشوویچ، سید جلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، سیامک نعمتی، امیرحسین بیات، محمد انصاری، محمد نادری، امید عالیشاه، مهدی ترابی، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، جونیور براندائو، علی علیپور، امیر روستایی، مهدی عبدی، وحید امیری و فرشاد احمدزاده به اردوی پیش از دیدار برابر پارس جنوبی دعوت شده‌اند.

با توجه به مصدومیت کامیابی‌نیا و حضور نوراللهی و ربیع‌خواه در فهرست، احتمالا کالدرون از بین یکی از این دو نفر بجای کامیابی‌نیا در پست هافبک دفاعی استفاده خواهد کرد.

همچنین بشار رسن بازیکن عراقی پرسپولیس در اسامی بازیکنان اعلام شده از سوی کالدرون حضور ندارد و در بازی امروز به میدان نمی‌رود. با توجه به اینکه این بازیکن به تازگی از مصدومیت رهایی یافته هنوز آمادگی لازم برای بازی را ندارد.

دیگر نکته مهم، حضور جونیور براندائو مهاجم تازه وارد این تیم است که با وجود انجام فقط دو تمرین به فهرست بازیکنان اضافه شده است. این نشان می‌دهد که کالدرون از این بازیکن شناخت کافی را داشته و به او اطمینان کامل دارد.

بازی افتتاحیه لیگ نوزدهم در مقابل پارس جنوبی اولین تجربه رسمی کالدرون در نیمکت پرسپولیس است.

 

 

عکس‌های طنز در اینجا