پرسپولیس و الریان قطر امشب و در آغاز هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ به دیدار هم می روند و شاگردان یحیی گل محمدی از جمله شهریار مغانلو تقابل جذابی با شجاع خلیل زاده خواهند داشت.

پرسپولیس با توجه به شرایط زمانی و جغرافیایی هند اولین تیم ایرانی است که در هر هفته از بازی های لیگ قهرمانان آسیا به دیدار حریفان خود می رود.

شاگردان یحیی گل محمدی در گام اول و با وجود نمایش هجومی و قابل قبول مقابل الوحده امارات فقط با تک گل سید جلال حسینی به پیروزی رسیدند.

با وجود ناکامی عجیب مهاجمان پرسپولیس در گلزنی اما آن ها در حالی امشب به دیدار الریان خواهند رفت که انگیزه بسیار زیادی برای تقابل با این تیم و همچنین گلزنی و مغلوب کردن شجاع خلیل زاده دارند.

مهدی ترابی که در یک نیم فصل حضور در لیگ ستارگان قطر مورد بی مهری مدیران العربی قطر قرار گرفته است، حالا قصد دارد در مقابل دیگر تیم قطری خود را اثبات کرده و بهترین عملکرد را داشته باشد.

در اینجا بخوانید:

این در حالی است که ترابی در بازی نخست نیز یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود و پاس گل سرخ ها به سید جلال را نیز او داد.

از طرفی شهریار مغانلو، عیسی آل کثیر و حتی مهدی عبدی نیز دنبال کوچک ترین فرصت هستند تا با گلزنی از فشار انتقادات هدر دادن فرصت های گذشته خارج شود.

همه این موارد در بازی امشب نوید این را می دهد که هواداران پرسپولیس می توانند یک بازی جذاب را تماشا کنند و امیدوار باشند که مهاجمان پرسپولیس در مصاف با شجاع خلیل زاده قصد دارند بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند.

اما با توجه شرایط بازی و اتفاقات بازی اول، احتمالا یحیی گل محمدی در دیدار امشب پرسپولیس مقابل الریان قطر تیمش را با ترکیب زیر به میدان خواهد فرستاد:

حامد لک، محمد حسین کنعانی زادگان، سید جلال حسینی، وحید امیری، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا، احسان پهلوان، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، مهدی ترابی و شهریار مغانلو

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا