اعضای هیئت مدیره پرسپولیس امروز ۵ شهریور ۱۳۹۸ با پذیرش استعفای عرب، محمدحسن انصاری‌فرد را بعنوان مدیرعامل جدید باشگاه انتخاب و معرفی کردند.

در شرایطی که ایرج عرب با توجه به شرایط پیچیده مالی باشگاه پرسپولیس چندین بار استعفا داده بود و در مدت اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد جانشین او شنیده می‌شد، امروز وزارت ورزش و هیئت مدیره پرسپولیس رسما با پذیرش استعفای عرب جانشین او را انتخاب کرد.

پس از مدت‌ها گمانه‌زنی و در حالی که اسامی زیادی در مورد جانشین عرب و مدیرعامل جدید پرسپولیس شنیده می‌شد، امروز محمدحسن انصاری‌فرد رسما توسط هیئت مدیره پرسپولیس بعنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس معرفی گردید.

انصاری‌فرد از بین گزینه‌هایی چون درویش، رغبتی، محمدنبی و حتی سعید آذری مدیرعامل سابق ذوب‌آهن انتخاب شد.

 

سوابق مدیرعامل جدید پرسپولیس

 

محمدحسن انصاری‌فرد که به تازگی از سمت رئیس دپارتمان فوتسال و فوتبال ساحلی بدلیل اختلاف با مهدی تاچ استعفا داده بود، قبلا نیز سابقه مدیرعاملی پرسپولیس در سال‌های ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۶ را در کارنامه خود دارد.

او در این دوره به مدت ۱۷ ماه مدیرعامل پرسپولیس بود و توانست با جذب اسپانسرهای قوی علاوه بر درآمدزایی قابل قبول برای باشگاه، مربیان بزرگی چون آری‌هان و مصطفی دنیزلی را استخدام کند.

بازی دوستانه پرسپولیس با بایرن مونیخ نیز از جمله کارهای مثبتی بود که انصاری‌فرد در دوران مدیرعاملی خود در پرسپولیس انجام داد.

در حالی که هم هواداران و هم جامعه پیشکسوتان پرسپولیس از عملکرد انصاری‌فرد رضایت داشتند اما او بدلیل اتفاقات سیاسی وقت، مجبور به استعفا شد و جای خود را به حبیب کاشانی داد.

انصاری‌فرد پس از استعفا در پرسپولیس بوسیله هیئت مدیره باشگاه راه‌آهن بعنوان مدیرعامل راه‌آهن انتخاب شد و در آنجا نیز عملکرد مثبتی داشت. بطوریکه مدتی پس از او این باشگاه با افت شدیدی رو به رو شد و حالا حتی در لیگ آزادگان هم حضور ندارد.

پس از مدتی دوری از فوتبال انصاری‌فرد توسط مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال برای حضور در راس کمیته و دپارتمان فوتسال و فوتبال ساحلی دعوت به همکاری شد و در مدت کوتاهی توانست نظم و ساختار مناسبی در این دپارتمان ایجاد کند.

همچنین او توانست حمایت جامعه فوتسال را جلب کرده و ثبات خوبی در این رشته ایجاد کند. اما اختلاف نظر با مهدی تاج در مورد حضور محمدرضا ساکت در اعضای کمیته فنی باعث شد تا از فدراسیون فوتبال و دپارتمان فوتسال آن جدا شود.

محمدحسن انصاری‌فرد پس از جدا شدن از فدراسیون فوتبال با پیشنهاد وزارت ورزش برای حضور در پرسپولیس مواجه شد. و پس از مذاکره با وزارت ورزش و هیئت مدیره پرسپولیس بعنوان مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب گردید.

 

مدیرعامل جدید پرسپولیس محمدحسن انصاری‌فرد

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز اینجا