پرسپولیس و اولسان هیوندای در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ به پایان رسید و باز هم یک حسرت دیگر برای هواداران ایرانی به جا ماند، حالا رافان نیوز در دوشنبه کوئیز ۲۹ خود سوالاتی را پیرامون این مسابقه مطرح کرده است.

فینال آسیا با تمام هیجان خود آغاز شد و در چند دقیقه ابتدایی، بازیکنان پرسپولیس تحت تاثیر جو مسابقه قرار داشتند.

پس از آن اولسان دیگر کار خاصی انجام نداد و پرسپولیس به خوبی بازی را کنترل می‌کرد، در حالی که نیمه اول رو به پایان بود، مهدی عبدی دروازه اولسان را باز کرد.

تیم کره ای با خطای عجیب احمد نوراللهی در محوطه جریمه خیلی زود، با یک ضربه پنالتی بازی را به تساوی کشاند.

نیمه دوم هم پرسپولیس بهتر از اولسان آغاز کرد، اما با توجه به نداشتن عناصر کلیدی خط حمله، انگار چند بازیکن کم‌تر از حریف داشت و در فاز تهاجمی هیچ خطری برای حریف ایجاد نمی‌کرد.

دست آخر با اشتباه کشنده مهدی شیری پنالتی دوم و گل دوم را هم به دریافت کرد تا مشخص شود جام ۲۰۲۰ هم نصیب ایران و پرسپولیس نمی‌شود.

پرسپولیس باخت، اما این باخت می‌تواند زمینه ساز قهرمانی این تیم در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا باشد، البته به شرطی که بازیکنان این تیم از نظر ذهنی نیز خود را برای چنین مسابقات پرفشاری آماده کنند.

پرسپولیس در فینال آسیا به اولسان کره جنوبی نباخت، بلکه به اشتباهات فردی خود در جریان مسابقه و همچنین در طول کل مسابقات باخت.

در اینجا بخوانید:

اشتباه عیسی آل کثیر، کارت گرفتن های بی مورد وحید امیری و احسان پهلوان و امسال این ها.

پرسپولیس باخت، اما نشان داد که ایران یک مربی در تراز حداقل آسیا تربیت کرده که می توان از او به یک اِشِل کوچک از کارلوس کی روش رسید.

پرسپولیس باخت، اما نشان داد که ۸ سال حضور کارلوس کی روش در ایران چندان بی دستاورد هم نبوده و یک مربی نظیر یحیی گل محمدی از دل این ۸ سال بیرون آمده است.

پرسپولیس باخت، اما مسیر حرکت رو به جلوی این تیم همچنان باز است و با تدبیر بهتر مدیران می‌تواند دوباره در فینال آسیا حاضر باشد و این بار با جام برگردد.

پرسپولیس باخت به خود هم باخت، اما می‌تواند از این باخت پلی بسازد برای پیروزی های بعدی که با تکرار نکردن اشتباهات گذشته به آن خواهد رسید.

تنها پرسپولیس نباخت بلکه فوتبال ایران باز هم در آسیا باخت تا مشخص شود برای رسیدن به قله باید مجموعه ای از فاکتورهای لازم را داشت، و حتی یک حفره می‌تواند موفقیت را از بین ببرد.

به امید رسیدن به قله قهرمانی در آسیا که می‌تواند یک قله کوچک باشد، اما حالا در دید ما از اورست هم بلندتر است.

به امید عبور از این قله کوچک و حرکت کردن به سمت قله های بعدی …

رافان نیوز در دوشنبه کوئیز ۲۹ خود سوالاتی را از دل مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ بیرون کشیده است و آن را به بوته آزمون گذاشته است.

با دقت و سرعت عمل مناسب می‌توانید در صدر نتایج این کوئیز قرار بگیرید، چرا که شانس در رتبه افراد شرکت کننده تحت هیچ شرایطی دخیل نیست.

کوئیز ۲۹

با توجه به نزدیک بودن فینال لیگ قهرمان آسیا ۲۰۲۰، با وجود شکست ۲ بر ۱ پرسپولیس مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی، دوشنبه کوئیز ۲۹ رافان نیوز به این مسابقه اختصاص پیدا کرده است و سوالاتی را درباره آن مطرح می کند.

موفق باشید.