پرسپولیس با کسب برتری ۲ بر ۱ مقابل گل‌گهر سیرجان بازی‌های دوستانه خود را به پایان رساند و نشان داد که آماده شروع لیگ برتر است.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان در آخرین بازی از بازی‌های دوستانه خود در ورزشگاه کارگران با یکدیگر دیدار کردند. دلیل انتخاب ورزشگاه کارگران برای این بازی آماده نبودن چمن ورزشگاه شهید کاظمی عنوان شده است.

کالدرون در این بازی از علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادن، آدام همتی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، سیامک نعمتی، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، احسان حسینی، سعید حسین‌پور، فرشاد احمدزاده، امیر روستایی، مهدی ترابی، علیپور، محمدامین اسدی و مهدی عبدی استفاده کرد.

بر خلاف انتظار گل‌گهر در دقایق ابتدایی بازی خوبی از خود نشان داد و در دقیقه ۵ می‌توانست دروازه بیرانوند را باز کند. اما کم کم پرسپولیس بازی را در اختیار گرفت و در اواخر نیمه اول توسط مهاجمانش چند بار دروازه گل‌گهر را تهدید کرد.

در حالی که نیمه اول بدون گل به پایان رسیده بود در شروع نیمه دوم و در دقیقه ۴۹ مهدی ترابی با یک شوت زیبا گل اول را برای پرسپولیس به ثمر رساند تا این تیم پیش بیافتد.

در ادامه دو تیم چند موقعیت را روی دروازه یکدیگر خلق کردند تا اینکه در دقیقه ۷۰ مهاجم گل‌گهر از غفلت مدافعان پرسپولیس استفاده کرد و در حالی که با بیرانوند تک به تک شده بود، گل تساوی را برای تیم سیرجانی به ثمر رساند.

پس از این گل جریان بازی کمی آرام شد اما در دقایق پایانی دوباره پرسپولیس آهنگ تهاجمی به خود گرفت و در دقیقه ۸۱ با خطای دروازه‌بان گل‌گهر روی علیپور صاحب یک ضربه پنالتی شد.

این پنالتی توسط علیپور به گل تبدیل شد تا پرسپولیس با برتری ۲ بر ۱ مقابل گل‌گهر سیرجان بازی‌های دوستانه خود را در پیش فصل لیگ نوزدهم به پایان رسانده و منتظر آغاز مسابقات باشد.

 

پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی رافان‌نیوز در اینجا