یحیی گل محمدی قصد دارد برای پر کردن جای خالی شجاع خلیل زاده در پرسپولیس ، همچون کارلوس کی روش یک هافبک دفاعی را به قلب خط دفاع منتقل کند.

لیگ قهرمانان آسیا با درخشش مدافعین پرسپولیس به پایان رسید و شجاع خلیل زاده و محمد حسین کنعانی زادگان با بهترین عملکرد خود زمینه ساز به فینال رسیدن سرخ ها شدند.

اما با بازگشت تیم به تهران انگار همه چیز تغییر کرد و اختلاف ها عیان شد تا مشخص شود که عمق مشکلات پرسپولیس تا چه حد است.

بازیکنان سرخ پوش یکی پس از دیگری به قراردادهای خود اعتراض کرده و خواهان افزایش آن شدند، تا جایی که شجاع خلیل زاده جدا شد و به قطر پیوست.

از طرفی کنعانی زادگان هم هنوز با مدیران پرسپولیس برای قرارداد جدید به توافق نرسیده است.

به همین دلیل یحیی گل محمدی قصد دارد، راه‌های مختلف را برای ترمیم خط دفاع خود در پرسپولیس بررسی کند.

در اینجا بخوانید :

علاوه بر اینکه خرید بازیکنانی چون امین حاج محمدی و فرشاد فرجی در برنامه سرمربی سرخ ها قرار دارد، گفته می‌شود گل محمدی قصد دارد یک طرح جدید را به تقلید از کارلوس کی روش در خط دفاع پرسپولیس پیاده کند.

انتقال میلاد سرلک از هافبک دفاعی به قلب خط دفاع پرسپولیس چیزی است که گفته می‌شود این روزها در ذهن یحیی گل محمدی بصورت متواتر مرور می‌شود.

طرحی که همیشه جزء تفکرات مثبت و موفق کارلوس کی روش در تیم‌های خود بود و در تیم ملی ایران آن را با انتقال مرتضی پور علی گنجی اجرا کرد و نتیجه بسیار مثبتی گرفت.

حالا یحیی گل محمدی قصد دارد به تقلید از کی روش میلاد سرلک را که تمام شرایط یک دفاع میانی ایده‌آل را دارد به عنوان یک گزینه برای جانشینی شجاع خلیل زاده در نظر بگیرد.

طرحی که سابقه نشان داده در صورت اجرا موفق خواهد شد. باید دید باشگاه پرسپولیس می‌تواند گزینه های گل محمدی را به تیم قرمز پایتخت بکشاند یا سرمربی موفق مجبور خواهد شد طرح کی روشی را اجرا کند.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز