پرسپولیس و بشار رسن بالاخره به پایان همکاری خود با هم رسیدند و بلافاصله پس از پایان فینال لیگ قهرمانان آسیا هافبک عراقی به القطر قطر خواهد رفت.

بشار رسن چیزی بیش تر از سه سال است که به پرسپولیس پیوسته است و هر سال شایعه جدایی او و پیوستنش به یک تیم خارجی شنیده می‌شد.

با این حال تابستان امسال و پس از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود که یک پیشنهاد وسوسه کننده از لیگ ستارگان قطر دریافت کرد تا در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا سودای رفتن را در سر داشته باشد.

باشگاه القطر قطر با پیشنهادی ۳.۲۷۰ میلیون دلاری خود سبب شد تا بشار رسن اصرار زیادی به رفتن از پرسپولیس داشته باشد و برای جدایی از این تیم به آب و آتش بزند.

اما با توجه به محرومین بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس در فاز هجومی یحیی گل محمدی شدیدا با این جدایی مخالفت کرد و در نهایت مهدی رسول پناه مدیرعامل وقت سرخ‌ها با امضای تفاهم نامه ای، با بشار رسن توافق کرد که پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا رضایت نامه این بازیکن را صادر کند.

در اینجا بخوانید:

پس از آمدن جعفر سمیعی، مدیرعامل جدید پرسپولیس مذاکرات زیادی را برای راضی کردن بشار به ماندن در پرسپولیس با او انجام داد، اما موفق نشد قرارداد هافبک عراقی خود را تمدید کند.

امروز از قطر خبر رسید که بشار رسن رسما قرارداد سه ساله‌ای را با باشگاه القطر به امضا رسانده است و پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا بلافاصله به این تیم خواهد پیوست.

بنابراین باید پایان بشار رسن را در پرسپولیس خیلی نزدیک دانست و از این پس و حتی در دربی پیش رو هافبک عراقی در ترکیب یحیی گل محمدی دیگر جایی نخواهد داشت.

پرسپولیس شنبه ۲۹ آذر، از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران و در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ به مصاف تیم فوتبال اولسان هیوندای قطر خواهد رفت.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا