در مهم‌ترین بازی هفته دوم لیگ برتر ایران در فصل ۹۸-۹۷ تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در ورزشگاه یادگار امام تبریز جمعه ۸ شهریور ساعت ۱۷:۴۵ به مصاف هم می‌روند.

بدون شک یکی از حساس‌ترین و پر تنش‌ترین بازی‌های لیگ برتر فوتبال ایران در سال‌های اخیر بین تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز برگزار شده است.

دیداری که پرتعداد بودن تماشاگران دو تیم به آن هیجان و حساسیت زیادی بخشیده است. اما این حساسیت زمانی که هر دو تیم در کورس قهرمانی قرار داشتند به تنش نیز کشیده شده و بین هواداران دو تیم همواره کری‌خوانی و کشمکش فراوانی در جریان بوده است.

امسال نیز در لیگ برتر نوزدهم با توجه بسته شدن تیمی بسیار قدرتمند و کهکشانی با سرمربی نام آشنای ترک مصطفی دنیزلی توسط مالک تراکتورسازی این تیم هدفی جز قهرمانی در لیگ برتر را دنبال نمی‌کند.

از این رو هواداران تراکتورسازی امسال جز قهرمانی در لیگ را از تیمشان انتظار نداشته و توقعی جز پیروزی مقابل تیم مدعی سرسخت و رقیب اصلی قهرمانی برای تیمشان را ندارند.

موارد مذکور سبب شد تا مهم‌ترین بازی هفته دوم لیگ برتر بین تراکتورسازی و پرسپولیس از حساسیت بسیار ویژه‌ای برخوردار باشد.

کمیته داوران قضاوت این بازی را که از ساعت ۱۷:۴۵ روز جمعه ۸ شهریور در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود به دکتر بیژن حیدری سپرده است. همچنین رضا سخندان و علیرضا ایلدروم بعنوان کمک‌های کنار، پیام حیدری و کوپال ناظمی داوران پشت دروازه و مهدی الوندی بعنوان داور چهارم بیژن حیدری را در این مسابقه همراهی می‌کنند.

با توجه به حضور بازیکنان با تجربه و با کیفیت و همچنین مربیان کاربلد و با دانش در دو تیم روز جمعه باید انتظار یک دیدار زیبا و تماشایی را داشته باشیم. و احتمالا شاهد یک بازی هجومی با خلق موقعیت فراوان در محوطه‌های جریمه دو تیم خواهیم بود.

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی