در ادامه بازی‌های دوستانه پرسپولیس این تیم در برابر نساجی مازندران به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت و خود را برای آغاز لیگ برتر آماده می‌کند.

دو تیم پرسپولیس و نساجی مازندران در ادامه بازی‌های دوستانه خود، در ورزشگاه شهید کاظمی به مصاف هم رفتند. کالدرون سرمربی پرسپولیس در این دیدار از بازیکنان ذیل در ترکیب اصلی خود استفاده کرد.

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، آدام همتی، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، سعید حسین‌پور، امید عالیشاه، مهدی عبدی و امیر روستایی.

از طرفی در ابتدای نیمه دوم احسان حسینی جایگزین شجاع خلیل‌زاده و محمد امین اسدی جانشین کمال کامیابی‌نیا شدند.

ابتدای بازی برای دو تیم پایاپای پیش رفت و هر کدام توانستند چند موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کنند. تا اینکه در دقیقه ۳۴ مهدی عبدی روی ارسال سعید حسین‌پور، با ضربه سر دروازه نساجی را باز کرد و پرسپولیس را پیش انداخت.

در حالی که تلاش دو تیم تا اوخر نیمه اول به نتیجه نرسیده بود و تیم‌ها آماده می‌شدند به رختکن بروند، با خطای شجاع خلیل‌زاده روی بازیکن نساجی در محوطه جریمه داور نقطه پنالتی را نشان داد.

این پنالتی با ضربه عباس‌زاده به گل تبدیل شد تا نیمه اول با تساوی ۱ بر ۱ دو تیم پرسپولیس و نساجی مازندران به پایان برسد. نیمه دوم با برتری پرسپولیس آغاز شد اما کم کم نساجی جریان بازی را در اختیار گرفت.

حملات مداوم نساجی در دقیقه ۶۸ جواب داد و این تیم به گل برتری رسید. اما برتری نساجی بیش‌تر از ۲ دقیقه دوام نداشت و محمد امین اسدی در دقیقه ۷۰ و با پاس عالیشاه گل تساوی را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

در نهایت بازی با نتیجه ۲ بر ۲ و تساوی پرسپولیس در برابر نساجی به پایان رسید. همچنین برنامه کامل بازی‌های پرسپولیس در لیگ برتر را در اینجا دنبال کنید.

 

پرسپولیس و نساجی مازندران در ادامه بازی‌های دوستانه