در حالی که مذاکرات بین بشار رسن و باشگاه پرسپولیس‌ مدت‌ها به طول انجامید اما بالاخره مدیرعامل پرسپولیس توانست در نقل و انتقالات تابستان ۹۸ قرارداد این بازیکن را تمدید کند.

در ادامه سیاست کالدرون و باشگاه پرسپولیس مبنی بر حفظ بازیکنان تاثیرگذار فصل قبل امروز و در نقل و انتقالات تابستان ۹۸ قرارداد بشار رسن با باشگاه پرسپولیس به مدت دو فصل دیگر تمدید شد.

بشار رسن که دو سال قبل به پرسپولیس پیوسته بود توانست برای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته و در روزهای سخت محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات کمک خوبی برای این باشگاه باشد.

با توجه به مصدومیت رسن و حضور این بازیکن در کمپ اسپایر قطر برای مداوا تمدید قرارداد او در قطر و بوسیله نماینده باشگاه انجام شده است. دلیل این کار جلوگیری از بوجود آمدن هر گونه خلل در روند درمانی رسن عنوان شده است.

 

نقل و انتقالات تابستان 98 پرسپولیس و تمدید قرارداد بشار

 

لازم به ذکر است که بشار رسن در حالی که برای ماندن در پرسپولیس ابراز علاقه کرده بود اما چند پیشنهاد خوب از تیم‌های عربی داشت. با وجود داشتن پیشنهاد ولی بشار به مدیران پرسپولیس اعلام کرده بود که اگر باقیمانده طلب فصل قبل و پیش قسط قرارداد فصل جاری را پرداخت کنند، تمدید خواهد کرد.

با این وجود احتمالا بشار رسن توانسته پول خود را دریافت کند و شرایط تمدید قرارداد او فراهم شده است.

اما ورزش ۳ از وجود یک بند بحث برانگیز در قرارداد بشار با پرسپولیس نام می‌برد که در اثر آن او می‌تواند با داشتن پیشنهاد خارجی از پرسپولیس جدا شود.

تمدید قرارداد بشار، بازگشت وجید امیری و جذب کنعانی‌زادگان را می‌توان از اتفاقات مثبت نقل و انتقالات پرسپولیس قلمداد کرد.