باشگاه پرسپولیس تهران در ادامه تمدید قرارداد ستاره های خود، امروز قرارداد سیامک نعمتی را برای دو فصل دیگر تمدید کرد.

سیامک نعمتی مدافع و هافبک پرسپولیس تهران که در این باشگاه نقش آچر فرانسه را بازی می کند، در هر پستی که سرمربی نیاز داشته حضور موفق و تاثیر گذاری داشته است.

در بازی‌های حساس و مهم لیگ قهرمانان آسیا و جایی که مهدی شیری مصدوم بود، سیامک نعمتی یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود و در دفاع راست این تیم بهترین عملکرد را داشت.

این در حالی است که نعمتی توانایی بازی در فاز تهاجمی و پست هافبک تهاجمی و حتی مهاجم را نیز دارد و می‌تواند در این ناحیه از زمین نیز عصای دست یحیی گل محمدی باشد.

مخصوصا اینکه در فینال لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس قادر نیست از احسان پهلوان و وحید امیری استفاده کند و عیسی آل کثیر هم که با محرومیت ۶ ماهه مواجه است.

در اینجا بخوانید:

بنابراین به احتمال فراوان، گل محمدی برای فینال روی بازی سیامک نعمتی در خط حمله حساب باز کرده است و او را در این قسمت از زمین بازی خواهد داد.

چرا که در دفاع راست، مهدی شیری به مرز آمادگی لازم رسیده است.

باشگاه پرسپولیس مدتی است که برای افزایش روحیه بازیکنان و کادر فنی خود، با نظر یحیی گل محمدی قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا قرارداد ستاره‌هایش را تمدید می‌کند.

ابتدا قرارداد یحیی گل محمدی تمدید شد و سپس دستیاران او و از بین بازیکنان هم کمال کامیابی نیا اولین بازیکنی بود که قراردادش تمدید شد.

اما امروز سیامک نعمتی دیگر ستاره مد نظر سرمربی بود که قراردادش دو سال دیگر تمدید شد، تا با خیال راحت و تمرکز کافی به فکر درخشش در فینال لیگ قهرمانان آسیا باشد.

پرسپولیس کم‌تر از دو هفته دیگر، یعنی شنبه ۲۹ آذر و از ساعت ۱۵:۳۰ در دوحه قطر به مصاف نماینده شرق خواهد رفت تا قهرمان لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را مشخص کند.

به امید قهرمانی نماینده ایران در این مسابقه مهم و ارزشمند از باشگاه‌های آسیا.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا