پرسپولیس در دیگر بازی از بازی‌های دوستانه خود، در مقابل نفت مسجد سلیمان یک پیروزی ۲ بر ۰ را ثبت کرد تا هواداران خود را برای فصل آینده و در شرف آغاز امیدوار کند.

تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه بازی‌های دوستانه پیش فصل خود در ورزشگاه شهید کاظمی مقابل نفت مسجد سلیمان قرار گرفت. کالدرون برای این بازی ترکیب ذیل را به میدان فرستاد.

بیرانوند، سید جلال حسینی، احسان حسینی، حسین‌پور، همتی، محمد انصاری، ربیع‌خواه، کامیابی‌نیا، محمد امین اسدی، عالیشاه و روستایی ۱۱ بازیکن ابتدایی پرسپولیس را تشکیل دادند.

همچنین در طول بازی عبدی جایگزین اسدی شد، احمدوند جای سید جلال حسینی را گرفت، محمد حسینی جای عالیشاه به میدان آمد و امیر حسین بیات با بیرانوند تعویض شد.

در ابتدای بازی تیم نفت مسجد سلیمان با چند حمله بازی بهتری از خود نشان داد اما کم کم بازیکنان پرسپولیس بر جریان بازی مسلط شده و در دقیقه ۱۳ توسط امیر روستایی به گل اول رسیدند.

ادامه بازی با حملات و بازی خوب دو تیم همراه بود و هر کدام از تیم‌ها موقعیت‌های خوبی روی دروازه حریف ایجاد می‌کردند که به گل منتهی نشد تا نیمه اول با برتری ۱ بر ۰ پرسپولیس پایان یابد.

نیمه دوم با برتری پرسپولیس همراه بود و این تیم چند حمله را روی دروازه حریف تدارک دید، و در نتیجه آن در دقیقه ۶۴ توسط عبدی مهاجم جوان خود و روی پاس روستایی به گل دوم رسید.

پس از گل دوم پرسپولیس، نفت کمی بهتر شد و چند موقعیت روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد. در ادامه، و با وجودی که دو تیم موقعیت گلزنی داشتند اما بازی با ثبت یک پیروزی دیگر برای پرسپولیس (۲ بر ۰) به پایان رسید.

این برد دومین برد پیاپی پرسپولیس در بازی‌های دوستانه پس از جام شهداست که هواداران این تیم را برای فصل پیش رو امیدوار می‌کند.

 

پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در دیداری دوستانه

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز در اینجا