نقل و انتقالات تابستان برای پرسپولیس با خرید سه بازیکن جوان و آینده‌دار در امروز پیگیری شد.

باشگاه پرسپولیس امروز ۲۳ تیر ۱۳۹۸ در ادامه نقل و انتقالات فصل تابستان خود سه بازیکن جوان و ملی‌پوش امید را با قراردادی سه ساله به خدمت گرفت. مهدی عبدی اولین بازیکنی بود که امروز با ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس به توافق رسید و قراردادی سه ساله را با این باشگاه امضا کرد.

عبدی در پست مهاجم بازی می‌کند و در مسابقات امیدهای تهران با ۲۴ گل آقای گل مسابقات شده است. همچنین این بازیکن ۱۴ پاس گل نیز به نام خود ثبت کرده است. عبدی مدتی نیز بصورت قرضی در تیم دسته اولی بادران بازی کرده است.

اما دومین بازیکنی که امروز با پرسپولیس قرارداد سه ساله خود را امضا کرد احمدرضا احمدوند بازیکن سابق استقلال تهران است. احمدوند در تیم ملی امید نیز حضور دارد و از بازیکنان جوان استقلال بود که قراردادش به تازگی با این باشگاه به پایان رسید.

این بازیکن در حالی که هم از استقلال و هم از فولاد خوزستان پیشنهاد داشت به پرسپولیس پیوست. البته لازم به ذکر است که احمدوند فصل گذشته برای گذراندن خدمت سربازی خود در تیم مقاومت حضور داشته است.

اما مهم‌ترین و آخرین خرید پرسپولیس در امروز امیر روستایی بازیکن تیم ملی امید و سابق تیم فوتبال پیکان است. روستایی که در مسابقات مرحله اول انتخابی المپیک جزء بازیکنان اصلی تیم ملی امید بود، فصل قبل در تیم فوتبال پیکان حضور داشت و موفق شد یک گل نیز برای این تیم به ثمر برساند.

روستایی ۲۱ ساله نیز قراردادی سه ساله را با پرسپولیس به امضا رسانده است. پرسپولیس علاوه بر سه خرید جوان امروز خود سه بازیکن بزرگسال به نام‌های احمدزاده، کنعانی‌زادگان و امیری را نیز جذب کرده است.

 

نقل و انتقالات تابستان پرسپولیس و خرید امیر روستایی

 

 

ویدئوهای جذاب مربوط به مهران مدیری را در اینجا دنبال کنید.