مدیران پرسپولیس با یک مهاجم برزیلی به نام جونیور براندائو به توافق رسیدند تا در صورت تایید تست‌های پزشکی این بازیکن ۲۴ ساله آخرین خرید نقل و انتقالات تابستان ۹۸ این تیم باشد.

در حالی که باشگاه پرسپولیس با یک مهاجم اهل مالی به توافق رسیده بود و در آستانه قرارداد با این بازیکن بود تا آخرین خرید نقل و انتقالات تابستان ۹۸ پرسپولیس باشد، اما با رد شدن او در تست‌های پزشکی همه چیز کنسل شد.

با توجه به اسرار کالدرون مبنی بر خرید یک مهاجم خوب و در حالی که جونیور براندائو برزیلی از گزینه‌های این مربی بود، مدیران پرسپولیس بالاخره توانستند با این بازیکن به توافق برسند.

از طرفی عرب مدیرعامل پرسپولیس امروز در برنامه تلویزیونی اعلام کرد که با این مهاجم به توافق رسیده و او یکشنبه به تهران خواهد آمد و دوشنبه در تست‌های پزشکی شرکت می‌کند.

در صورت تایید تست‌های پزشکی جونیور براندائو، او آخرین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستان ۹۸ خواهد بود که فهرست بازیکنان این تیم را کامل می‌کند.

براندائو بازیکن لودوگورتس بلغارستان است که بصورت قرضی در باشگاهی از کشورش برزیل بازی می‌کرد. او با پیشنهاد پرسپولیس قردادش را باشگاه برزیلی فسخ کرده و با توافق تیم اصلی خود لودوگورتس به پرسپولیس خواهد پیوست.

یک رسانه برزیلی نیز امروز اعلام کرد که براندائو قرارداد خود را با باشگاهش فسخ کرده تا آماده سفر به تهران و پیوستن به پرسپولیس شود. همچنین شنیده می‌شود که رضایت‌نامه این بازیکن از طرف باشگاه لودوگورتس امروز به باشگاه پرسپولیس رسیده است.

جونیور براندائو که هنوز نیامده کری‌خوانی را آغاز کرده و در پیامی برای هواداران پرسپولیس با نشان دادن عدد ۶ و امضای توافق‌نامه خود با پرسپولیس اعلام کرده که بزودی برای پیوستن به پرسپولیس به تهران می‌آید و گل‌های زیادی برای هوادارن این تیم خواهد زد.

 

جونیور براندائو خرید جدید پرسپولیس

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی در اینجا