پرسپولیس و ذوب آهن در هفته ششم لیگ برتر بیستم لغو شد و حالا شایعه تخلف ذوبی‌ها در راستای این لغو، باعث شده باشگاه پرسپولیس از طریق کمیته انضباطی پیگیر ماجرا شود.

به فاصله یک هفته تا فینال لیگ قهرمانان آسیا بود که پرسپولیس باید در چارچوب هفته ششم لیگ برتر به دیدار ذوب آهن می‌رفت.

این بازی می‌توانست محک خوبی برای بازیکنان پرسپولیس قبل از فینال آسیا باشد. اما چند روز قبل از آن، از اردوی ذوب آهن خبر رسید که دو بازیکن این تیم به کرونا مبتلا شده‌اند.

همین امر برگزاری این دیدار را به دلیل حفظ سلامتی بازیکنان پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام برد.

در اینجا بخوانید:

در نهایت با افزایش تعداد کرونایی‌های تیم ذوب‌آهن و ترس مسئولان ورزش کشور از مبتلا شدن بازیکنان پرسپولیس در آستانه فینال آسیا، این دیدار لغو شد تا سرخ‌های ایران با بیش‌از دو هفته بدون هیچ مسابقه‌ای به قطر بروند.

حالا شایعات اطراف باشگاه ذوب آهن نشان می دهد که این باشگاه دو بازیکن کرونایی خود را به تمرینات فرا خوانده با مبتلا شدن دیگر بازیکنان این تیم، شرایط برای لغو بازی با پرسپولیس فراهم شده و در زمانی به دیدار شاگردان یحیی گل محمدی بروند که آمادگی کاملی داشته باشند.

همین شایعات باعث شده باشگاه پرسپولیس پیگیر ماجرا شده و از طریق کمیته انضباطی خواستار محکوم شدن تیم اصفهانی و ۳ بر ۰ شدن بازی با این تیم شود.

به نظر می‌رسد پرسپولیس در تلاش است ثابت کند باشگاه ذوب آهن در مورد بازیکنان کرونایی خود تخلفی صورت داده است و باید این بازی را بازنده اعلام شود.

باید دید واکنش کمیته انضباطی و همچنین باشگاه ذوب آهن نسبت به این اتهام چیست؟