در آخرین روز نقل و انتقالات فوتبال ایران پرسپولیس از خرید اهداف خود باز ماند، اما پیکان و شهر خودرو به گزینه های مهدی رحمتی و مهدی تارتار رسیدند.

در آخرین روز نقل و انتقالات فوتبال ایران ابتدا شهر خودرو خیلی زود دست به کار شد و دو خرید خود را انجام داد تا اهداف مهدی رحمتی را جذب کرده باشد.

سعید جلالی راد که دو سال پیش از پدیده برای گذراندن خدمت سربازی راهی فجرسپاسی شد، با نظر مثبت مهدی رحمتی و پیگیری های حمیداوی با قراردادی سه ساله به شهر خودرو پیوست.

همچنین بهتاش میثاقیان دیگر خرید مهدی رحمتی برای شهر خودرو بود.

اما پرسپولیس که دنبال جذب یک مدافع برای جانشینی شجاع خلیل زاده بود، با هیچ کدام از گزینه های خود در آخرین روز نقل و انتقالات فوتبال ایران به توافق نرسید تا بازنده این روز باشد.

شاهین طاهرخانی بازیکنی بود که سرخ ها در آخرین ساعات پنجره نقل و انتقالات با او وارد مذاکره رسمی شدند و در نهایت به توافق نرسیدند تا این بازیکن بلافاصله با پیکان تهران قرارداد امضا کند.

مهدی تارتار پیشکسوت پرسپولیسی و سرمربی پیکان علاوه بر جذب دقیقه آخری شاهین طاهرخانی، معراج اسماعیلی دروازه‌بان فصل گذشته باشگاه ذوب آهن اصفهان را نیز جذب کرد.

اما سایر تیم ها چون تراکتور، سپاهان و استقلال تمام خرید های خود را تا پیش از روز آخر نقل و انتقالات انجام داده بودند.

خریدهای پرسپولیس، تراکتور، استقلال و سپاهان در تابستان ۹۹

البته پرسپولیس هم در روزهای ابتدایی خریدهای مهم و تاثیرگذاری را انجام داده بود که حامد لک، احسان پهلوان، عیسی آل کثیر، میلاد سرلک، سعید آقایی، آرمان رمضانی و علی شجاعی بودند و دو روز پیش نیز مهدی مهدی خانی به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شد.

لازم به ذکر است که استقلال رشید مظاهری، متین کریم زاده، بابک مرادی، محمد نادری، سید احمد موسوی، محمد حسین مرادمند و مهدی مهدی پور را جذب کرده است.

سپاهان جلال الدین علی محمدی، دانیال اسماعیلی فر، روح الله باقی، محمدرضا خلعتبری، محمد نژادمهدی، علیرضا صادقی و سبحان پسندیده را خریده است.

تراکتور نیز امین اسدی، سعید واسعی، حبیب فرعباسی، حمید بوحمدان، محمد خرم الحسینی، محمد عباس زاده، محمد قادری، محمد مسلمی پور، محمد مهدی قنبری، هادی محمدی، ابوالفضل رزاق پور و وفا هخامنش را به تیم خود اضافه کرده است.

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا