به نظر می‌رسد یحیی گل محمدی برای نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران و پرسپولیس با سه خرید بزرگ یعنی حامد لک مسعود اسماعیلی فر و شهریار مغانلو به توافق نهایی رسیده است.

یحیی گل محمدی با وجودی که نیم فصل دوم به پرسپولیس برگشت و حتی تیمی سراسر موفق را تحویل گرفته بود، توانست بخوبی تفکرات خود را در این تیم پیاده کند و چهار هفته زودتر قهرمانی لیگ برتر را برای سرخپوشان پایتخت به ارمغان بیاورد.

از طرفی با توجه به نیاز پرسپولیس در فصل آینده و چند پست مهم، این سرمربی موفق از خرید بازیکن غافل نشده و قبل از اتمام فصل لیگ نوزدهم دنبال قطعی کردن خریدهای فصل آینده است.

شهریار مغانلو مهاجم گلزن پیکان که در تیم ته جدولی لیگ توانسته به آقای گلی آن برسد از جمله بازیکنانی است که از نقل و انتقالات زمستان گذشته مورد توجه پرسپولیسی‌ها و حتی گابریل کالدرون بوده است.

هر چند گفته می‌شود این مهاجم بلند بالا از لیگ پرتغال هم پیشنهاد دریافت کرده و احتمال لژیونر شدنش کم نیست، خبرهای اطرف پرسپولیس و ادعای ورزش ۳ نشان می‌دهد که به توافقات خوبی با سرخپوشان برای فصل آینده دست یافته است.

این مورد برای مسعود اسماعیلی فر هم صادق است، چرا که شاگرد سابق یحیی گل محمدی بسیار مورد توجه این سرمربی قرار دارد و او نیز از زمستان گذشته در رادار قرمزها قرار داشت.

در اینجا بخوانید:

اما مخالفت ذوب آهن و رقم سنگین رضایت نامه او مانع انتقالش به تیم اول لیگ برتر شد. با این حال خبرها از توافق نهایی دو باشگاه برای اسماعیلی فر حکایت دارد.

پس از جدایی علیرضا بیرانوند، جای او هنوز در پرسپولیس خالی است و این باشگاه قصد دارد در فصل آینده رقیب خوبی برای رادوشوویچ داشته تا همانند گذشته از درون دروازه خود خیالش راحت باشد.

با توجه به عملکرد عالی رادو، گل محمدی قصد ندارد برای این پست هزینه زیادی داشته باشد و دروازه‌بان بزرگی به خدمت بگیرد. از این رو نفراتی چون حامد لک، علیرضا حقیقی و حمید فرعباسی بازیکنانی هستند که مورد توجه سرمربی سرخپوشان می‌باشند.

در این بین حامد لک با توجه به علاقه وافری که همواره برای رسیدن به پرسپولیس نشان داده، عملکرد قابل قبولش در چند سال اخیر و دسترسی آسان‌تر به او از شانس بالایی برای سرخپوش شدن برخوردار است و حتی از توافقات پیشرفته با او نیز صحبت به میان آمده است.

بنابراین باید سه خرید بزرگ پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران را حامد لک، شهریار مغانلو و مسعود اسماعیلی فر دانست. هر چند که تا امضای رسمی قرارداد توسط طرفین اتفاقات زیادی خواهد افتاد.

 

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز