پرسپولیس و سپاهان در بازی معوقه لیگ برتر بیستم ایران از هفته هفتم به تساوی بدون گل رضایت دادند تا شاگردان یحیی گل محمدی دو امتیاز دیگر را هم قبل از دربی پایتخت از دست دادند.

پرسپولیس کم تر از یک هفته تا دربی پایتخت در بازی معوقه خود از هفته هفتم لیگ برتر بیستم میزبان سپاهان بود.

این بازی در اکثر دقایق خود آرام و متعادل دنبال شد. نیمه اول جز چند موقعیت نصفه و نیمه دو تیم چیزی نداشت.

با این حال موقعیت های سپاهان در نیمه اول خطرناک تر بود و دقیقه ۴ شوت امید نورافکن روی پاس رو به عقب سجاد شهباززاده از بالای دروازه پرسپولیس بیرون رفت.

دقیقه ۳۸ محمدرضا حسینی با نفوذ خود از سمت راست موقعیت خطرناکی ایجاد کرد، اما ضربه او از زاویه بسته به تور کنار دورازه حامد لک برخورد کرد.

در اینجا بخوانید و حل کنید:

نیمه دوم پرسپولیس بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۶۲ روی پاس بلند و عمقی سیامک نعمتی، احسان پهلوان از پشت مدافعین حریف فرار کرد و در نهایت ضربه او با واکنش عالی نیازمند به کرنر رفت.

پرسپولیس یکی دو موقعیت نصفه و نیمه را از دست داد و سپاهان به آرامی بازی را به تعادل کشاند.

در ادامه این سپاهان بود که چندین بار تا آستانه باز کردن دروازه پرسپولیس پیش رفت، اما حامد لک با واکنش های استثنایی خود دروازه تیمش را هر بار نجات داد.

دقیقه ۸۶ شوت زمینی و خطرناک سجاد شهباززاده از داخل محوطه جریمه با واکنش تماشایی حامد لک همراه شد و توپ برگشتی را محمد محبی با ضربه خطرناک همراه کرد و لک باز هم دروازه پرسپولیس را نجات داد.

در ثانیه های پایانی بازی و دقیقه ۹۶ ضربه ایستگاهی محمدرضا خلعتبری برگشت داده شد و محبی باز هم شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که حامد لک باز هم دروازه تیمش را نجات داد.

نهایتا پرسپولیس و سپاهان در بازی معوقه هفته هفتم لیگ برتر بیستم به تساوی بدون گل رضایت دادند تا شاگردان یحیی گل محمدی در آستانه دربی پایتخت دو امتیاز دیگر را هم از دست بدهند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا