پرسپولیس و شهریار مغانلو علاقه زیادی به هم دارند و با توجه به نظر مثبت یحیی گل محمدی بعید نیست که لژیونر جوان فوتبال ایران را در نقل و انتقالات زمستان سرخپوش ببینیم.

محرومیت عیسی آل کثیر پرسپولیس را به شدت در تنگنا قرار داده است تا جایی که حتی سید جلال حسینی کاپیتان این تیم هم از این اتفاق گلایه کرد.

با این حال یحیی گل محمدی با همه سختی هایی که وجود داشت، پرسپولیس را دوباره به جمع تیم های بالانشین لیگ برتر رساند و با پیروزی های اقتصادی فاصله چندانی تا قهرمانی نیم فصل ندارد.

پرسپولیس اگر در بازی فردا مقابل گل گهر با پیروزی زمین را ترک کند به تنهایی در صدر جدول لیگ برتر بیستم خواهد ایستاد.

اما با وجود عملکرد بسیار خوب و فداکارانه بازیکنان پرسپولیس، موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا با شرایط فعلی امکان پذیر نخواهد بود.

از این رو یحیی گل محمدی با علم به این موضوع قصد دارد با جذب عناصر جوان، تاثیرگذار و موفق تیمش را تقویت کرده تا در بازی های سخت آسیایی به موفقیت دوباره رسیده و این بار برای قهرمانی تلاش کنند.

در اینجا بخوانید:

در حالی که محرومیت عیسی آل کثیر تا ۱۳ فروردین و قبل از آغاز لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ به پایان خواهد رسید، اما یحیی گل محمدی روی خرید شهریار مغانلو تاکید ویژه ای دارد.

چرا که او می خواهد هم در آغاز نیم فصل خط حمله قوی و زهرداری داشته باشد و هم در آسیا که به دوندگی بیش‌تری نیاز است، توان و شادابی تیمش را با عناصر جوان تر بیش‌تر کند.

باشگاه پرسپولیس نیز که با مدیریت جدید رویکرد خود را در جذب بازیکن اندکی تغییر داده و به نظرات سرمربی با حضور ابراهیم شکوری نزدیک‌تر شده است، جذب شهریار مغانلو را به صورت جدی دنبال می کند.

با این حال شرایط نچندان خوب مالی سرخ ها باعث شده که مدیران این تیم کار سختی برای جذب مهاجم جوان سانتاکلارا پرتغال داشته باشند.

گویا باشگاه پرسپولیس به شهریار مغانلو که او هم تمایل به بازگشت به ایران و حضور در پرسپولیس را نشان داده، دو راهکار برای سرخ‌پوش شدن پیشنهاد داده است.

یا خود مغانلو رضایت نامه اش را از باشگاه پرتغالی بگیرد و یا به صورت قرضی به جمع شاگردان گل محمدی اضافه شود.

باید منتظر ماند و دید که آیا باشگاه پرسپولیس می تواند پس از شکار مهدی ترابی دومین بازیکن بزرگ نقل و انتقالات را هم جذب کند یا خیر؟

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا