سید مجید صدری رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با انتشار پستی در فضای مجازی وعده داد که پرونده شکایت ماریو بودیمیر از این تیم حل شده است و مشکلی از این نظر سرخ های پایتخت را تهدید نمی کند.

ماریو بودیمیر در سال آخر حضور برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس پیوست و در مدت یک سال حضور در این تیم چندان موفق نبود و فقط ۲ گل به ثمر رساند.

البته ندرخشیدن او در ترکیب پرسپولیس را می توان به هماهنگ نشدن او با دیگر بازیکنان سرخپوش نیز نسبت داد.

با این حال مدیران وقت پرسپولیس از عهده پرداخت مطالبات بودیمیر برنیامدند تا او راهی جز شکایت از این باشگاه نداشته باشد.

نهایتا فیفا بودیمیر را محق دانست و باشگاه پرسپولیس را به پرداخت باقیمانده طلبش محکوم کرد و به سرخ ها اخطار داد که در صورت توافق نکردن با مهاجم کروات، با جریمه های سنگینی مواجه خواهند شد.

در اینجا بخوانید:

از این رو مدیران جدید پرسپولیس که به تازگی به هیئت مدیره سرخ ها راه پیدا کرده اند، حل کردن پرونده ماریو بودیمیر به دغدغه اول آن ها تبدیل شد.

چند روز پیش بود که سید مجید صدری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس با انتشار پستی در فضای مجازی رسما اعلام کرد که خطری سرخ های پایتخت را از جانب شکایت بودیمیر تهدید نمی کند و باشگاه توانسته است مشکل شکایت این مهاجم کروات را حل کند.

البته سایت رسمی باشگاه پرسپولیس هم مدعی شد که با پرداخت بخشی از طلب ماریو بودیمیر با این مهاجم به توافق رسیده تا باقیمانده طلبش را نیز به صورت قسطی پرداخت کند.

باید دید پس از حل این مشکل، پرسپولیس می تواند در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران بازیکنان مد نظر یحیی گل محمدی را جذب کند یا خیر ؟

پرسپولیس و شکایت بودیمیر در مسیر توافق

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز