شاگردان یحیی گل محمدی در پرسپولیس با تک گل مهدی ترابی هفته بیست و سوم لیگ برتر نوزدهم ایران را با شکست ۱ بر ۰ شاهین بوشهر پشت سر گذاشت.

پرسپولیس پس از پیروزی مقابل پیکان از هفته بیست و سوم لیگ برتر نوزدهم ایران در ورزشگاه آزادی تهران میزبان شاهین شهرداری بوشهر بود.

سرخپوشان پایتخت از همان ابتدا بازی را در اختیار گرفتند و با حملات پر تعداد سعی می‌کردند روزنه نفوذی به دروازه حریف پیدا کنند.

دقیقه ۱۶ ارسال ایستگاهی نوراللهی و ضربه سر کنعانی‌زادگان از بالای دروازه شاهین بیرون رفت. دقیقه ۳۵ نیز شوت مهدی ترابی را درویشوند جمع کرد.

بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه دقیقه ۴۲ کمال کامیابی‌نیا با یک خطای خشن میانه میدان از بازی اخراج شد و کار پرسپولیس را سخت کرد.

همین امر باعث شد دقایق پایانی نیمه اول متعادل دنبال شود و شاهین هم فرصتی پیدا کرده تا چند باری به دروازه پرسپولیس نزدیک شود.

در اینجا بخوانید:

اما نیمه دوم را پرسپولیس بدون توجه به یک یار کم‌تر هجومی آغاز کرد و با حملات زیاد همچون نیمه اول حریف را تحت فشار قرار داد.

البته آمدن بشار رسن بجای مهدی عبدی تاثیر بسزایی در این امر داشت. دقیقه ۵۴ شوت دیدنی بشار با واکنش عالی درویشوند به کرنر رفت.

با ادامه برتری و فشار پرسپولیس بالاخره با اشتباه مدافع شاهین توپ در دهانه دروازه شاهین مقابل ترابی افتاد تا او با یک ضربه زمینی دروازه درویشوند را باز کند.

این گل در نتیجه یک کار تیمی از علیپور، ترابی و بشار و در نهایت با اشتباه مدافع شاهین بدست آمد. در ادامه بازیکنان گل محمدی بازی را کنترل کردند و تا پایان از تک گل خود محافظت نمودند.

پرسپولیس در پایان با شکست ۱ بر ۰ شاهین شهرداری بوشهر هفته بیست و سوم لیگ برتر نوزدهم فوتبال ایران را با یک برد نزدیک و دشوار پشت سر گذاشت.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز