پرسپولیس در جام دوستانه شهدا با استفاده از ترکیب ذخیره و اصلی خود در مقابل سایپا با نتیجه ۲ بر ۰ شکست خورد.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی که از ترکیب بازیکنان جوان و ستاره خود استفاده می‌کرد و به تعدادی از مهره‌های با تجربه خود استراحت داده بود به دیدار سایپا رفت.

دو تیم بازی آرام و متعادلی از خود نشان دادند و تیم فوتبال سایپا با استفاده از دو اشتباه داور و بیرانوند توانست ۲ گل به ثمر رسانده و بازی را با نتیجه ۲ بر ۰ به سود خود به پایان برساند.

گل اول سایپا توسط سلیمانی بازیکن این تیم در حالی رقم خورد که بیرانوند به گمان آفساید از دروازه بدون احتیاط بیرون آمد و توپ از بالای سر او وارد دروازه شد، هر چند که در تصاویر تلویزیونی مشخص شد که این گل آفساید بوده است.

اما در نیمه دوم و در حالی که پرسپولیس بهتر بازی می‌کرد و توانسته بود چند موقعیت گلزنی ایجاد کند، با پاس رو به عقب نوراللهی و اشتباه بیرانوند توپ وارد دروازه پرسپولیس شد و گل دوم سایپا هم به ثمر رسید.

در این بازی محمد نادری عملکرد بسیار خوبی برای پرسپولیس از خود نشان داد تا خیال سرمربی و هواداران این تیم از جناح چپ را راحت کند.

با دو اشتباه تاثیرگذار بیرانوند، پرسپولیس پس از شکست مقابل سایپا در روز نخست جام شهدا باید فردا از ساعت ۱۶:۳۰ و در ورزشگاه شهدای قدس به مصاف نیروی زمینی تهران برود.

سایپا نیز در فینال جام شهدا به دیدار تیم فوتبال شاهین بوشهر خواهد رفت.

 

پرسپولیس و سایپا در جام شهدا

پرسپولیس و سایپا در جام شهدا

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان‌نیوز در اینجا