پرسپولیس و فولاد خوزستان در لیگ برتر بیستم و بازی پایانی هفته یازدهم در ورزشگاه آزادی به دیدار هم رفتند و شاگردان یحیی گل محمدی به سختی تیم سخت کوش جواد نکونام را با نتیجه ۲ بر ۱ از پیش رو برداشتند.

پرسپولیس که این روزها تنش های زیادی را پشت سر گذاشته است و پس از نمایش عالی در دربی اندکی خود را از فشارها خارج کرده، امروز در بازی مهم و نزدیک از هفته یازدهم لیگ برتر میزبان فولاد خوزستان بود.

شاگردان یحیی گل محمدی بازی را بهتر آغاز کردند، اما بازیکنان فولاد هم عقب ننشستند.

بنابراین دو تیم موقعیت هایی را خلق کردند که دقیقه ۲۹ برای پرسپولیس به ثمر نشست و روی توپ برگشتی ارسال سعید آقایی از سمت چپ با اثرگذاری احمد نوراللهی بود که مهدی عبدی با یک ضربه دقیق روی پا گل اول بازی را برای میزبان به ثمر رساند.

در ادامه بازی آرام شد و نیمه اول با همان تک گل عبدی به پایان رسید.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم این فولاد بود که بهتر ظاهر شد و با چند حمله خطرناک دروازه پرسپولیس را تهدید کرد.

سرانجام دقیقه ۶۴ بود که داور یک پنالتی بحث برانگیز برای فولاد خوزستان گرفت تا لوسیانو پریرا با یک ضربه مطمئن و بسیار دقیق بازی را برای شاگردان جواد نکونام به تساوی بکشاند.

پس از این گل پرسپولیس دوباره بازی را در اختیار گرفت و دقیقه ۷۷ روی ارسال امید عالیشاه، احمد نوراللهی گل دوم و برتری سرخ ها را به ثمر رساند.

در ادامه فولاد خوزستان تلاش زیادی کرد که نتیجه را جبران کند، اما موفق نبود و نهایتا پرسپولیس با نتیجه ۲ بر ۱ و به سختی به پیروزی رسید تا امید خود را برای رسیدن به صدر جدول زنده نگه دارد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا