پرسپولیس با جدایی شجاع خلیل زاده و محرومیت عیسی آل کثیر در دفاع و مخصوصا حمله نیاز به تقویت دارد و این چیزی است که یحیی گل محمدی هم به آن تاکید می کند.

پس از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و با حواشی عجیب پیرامون مدیریت باشگاه پرسپولیس، شجاع خلیل زاده بلافاصله با حضور در فدراسیون فوتبال قرارداد خود را فسخ کرد.

با فسخ این قرارداد خلیل زاده عملا شانس خود را برای فینال لیگ قهرمانان آسیا از دست داد و نهایتا هم راهی الریان قطر شد.

از طرفی عیسی آل کثیر هم که با محرومیت ۶ ماهه مواجه شده بود، نتوانست آن را کاهش دهد تا حالا خلاء او در خط حمله پرسپولیس به شدت احساس شود.

یحیی گل محمدی که جای خالی دو ستاره خود در خط دفاع و حمله را به شدت احساس می کند، لیستی ۶ نفره را به مدیران پرسپولیس داده تا از بین آن‌ها ۲ نفر را برای تقویت دفاع و حمله در روزهای باقیمانده از نقل و انتقالات فوتبال ایران جذب کنند.

لیستی که در آن نام های بزرگی چون رضا قوچان نژاد و ایمان سلیمی دیده می شود.

طبق ادعای ورزش ۳ که البته به واقعیت هم بسیار نزدیک است، در لیست یحیی گل محمدی برای خط دفاع سه گزینه و برای خط حمله نیز سه گزینه معرفی شده تا از بین آن‌ها یک مدافع و یک مهاجم جذب شود.

در اینجا بخوانید:

در بین مدافعان شاخص‌ترین فرد ایمان سلیمی مدافع سابق تراکتور است که با دریافت رضایت نامه خود برای بازی در اروپا از جمع تیم اول تبریز جدا شده است و خرید او برای پرسپولیس کار بسیار مشکلی خواهد بود.

اما علیرضا آرتا و شاهین طاهری خانی مدافع فصل گذشته استقلال که امروز قرارداد خود با آبی ها را رسما فسخ کرد دو گزینه بعدی گل محمدی هستند.

برای جانشینی عیسی آل کثیر هم که جای خالی او در بازی هفته اول لیگ برتر مقابل سایپا به شدت احساس شد، رضا قوچان نژاد در صدر لیست گل محمدی دیده می شود.

شنیده ها از اطراف باشگاه پرسپولیس نشان می دهد که لژیونر ایرانی لیگ هلند پیشنهاد اولیه پرسپولیس را پذیرفته است و حتی باشگاه هلندی زووله هم مشکلی با جدایی مهاجم ایرانی خود ندارد، اما رضا قوچان نژاد برای حضور یک ساله در جمع سرخ ها ۵۵۰ هزار یورو طلب کرده است.

همچنین دیگر گزینه های هجومی حاضر در لیست یحیی گل محمدی پیمان بابایی آقای گل فصل گذشته لیگ آذربایجان و رضا شکاری مهاجم کاذب تراکتور است که او هم قرارداد خود را به صورت یکطرفه با این باشگاه فسخ کرده است.

البته نام های دیگری چون رضا دلفی، فرشاد فرجی، مرتضی تبریزی و امین حاج محمدی نیز پیرامون نقل و انتقالات پرسپولیس شنیده شده که به نظر می رسد بیش‌تر در حد شایعه باقی مانده است.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا