پرسپولیس به برنامه خود در لیگ برتر پس از بازی های لیگ قهرمانان آسیا اعتراض دارد و این را در بیانیه تند و تیزش به سازمان لیگ اعلام کرده است.

پرسپولیس در حالی امشب آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را برگزار می کند که چیزی نزدیک به یک هفته بعد باید با سپاهان و پنج روز بعد از آن باید با استقلال رو به رو شود که این برنامه و همچنین مساوی نبودن شرایط سرخ ها با آبی ها در دربی باعث اعتراض آن ها شده است.

چرا که استقلال به دلیل لغو بازی مقابل نفت آبادان با یک بازی کم تر به دیدار پرسپولیس می رود.

به هر حال شاگردان یحیی گل محمدی امشب و از ساعت ۱۹ به وقت تهران در آخرین بازی خود از دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا به دیدار الریان قطر می روند.

پرسپولیس در این بازی برای اینکه خیال خود را از صدرنشینی راحت کند، باید پیروز شود و الریان نیز با نتایجی که گرفته است، ضعیف ترین تیم گروه نشان می دهد.

در اینجا بخوانید:

سرخپوشان بلافاصله پس از این دیدار با پروازی اختصاصی به تهران بر می گردند و طبق دستور وزارت بهداشت باید حداقل یک هفته در قرنطینه باشند.

قرنطینه بازیکنان پرسپولیس که از نظر آن ها سختگیرانه است، در هتل آکادمی و مهمانسرای مرکز ملی فوتبال خواهد بود و شاگردان یحیی گل محمدی در همان جا و زمین تمرین آن تمرینات آماده سازی خود را برای بازی با سپاهان برگزار می کنند.

اما چیزی که به شدت باشگاه پرسپولیس را برآشفته است، بازی با استقلال در ۲۲ اردیبهشت و در حالی است که آبی ها یک بازی کم تر دارند و دیدار آن ها مقابل نفت آبادان به تعویق افتاده است.

از این رو پرسپولیس در حالی که در خواست های مکرر خود برای برگزاری دربی پایتخت در شرایط برابر را توسط سازمان لیگ نادیده می بیند، نسبت به برنامه لیگ برتر به شدت معترض است.

با این حال به نظر نمی رسد که سازمان لیگ چاره ای جز این برنامه داشته باشد و بازی پرسپولیس و استقلال به احتمال فراوان در زمان خود یعنی ساعت ۲۱:۳۰ روز ۲۲ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

مگر اینکه شرایط کرونایی برگزاری این بازی را تحت تاثیر خود قرار دهد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا