عیسی آل کثیر با وجود داشتن یک پیشنهاد هنگفت از سپاهان در نقل و انتقالات فوتبال ایران و قبل از لیگ قهرمانان آسیا با نیمی از این پیشنهاد پرسپولیس را انتخاب کرده است.

داستان عیسی آل کثیر با پرسپولیس داستانی سراسر جالب و شنیدنی و تا قبل از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شیرین بوده است.

عیسی آل کثیر با انگشت شکسته در لیگ قهرمانان آسیا یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود و با درخششی فوق العاده سهم بزرگی در تمام پیروزی های سرخ ها قبل از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشت.

هر چند در بازی بسیار حساس نیمه نهایی مقابل النصر به دلیل آن شادی جنجالی غایب بود و کام خود و هواداران پرسپولیس را تلخ کرد.

پس از تایید محرومیت ۶ ماهه عیسی آل کثیر پرسپولیس تلاش زیادی کرده و حتی این تلاش ها را ادامه می دهد تا از این محرومیت بکاهد.

اما ماجرای جالب عیسی آل کثیر با پرسپولیس بیش‌تر به قبل از امضای قرارداد با سرخ ها بر می گردد.

در اینجا بخوانید:

جایی که مهاجم خوزستانی یک پیشنهاد هنگفت از سپاهان دریافت می کند و برای پرسپولیس آن را رد کرده و فقط با چیزی کم تر از نیمی از آن به تیم یحیی گل محمدی اضافه می شود.

طبق ادعایی که خبر ورزشی مطرح کرده است، قرارداد عیسی آل کثیر با سرخ ها چیزی در حدود ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است که اگر این مبلغ را دو برابر کنیم به رقم ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان می رسیم.

هر چند که به نظر می رسد، پیشنهاد سپاهان به عیسی آل کثیر چیزی در حدود ۸ میلیارد تومان بوده است که رقمی بزرگ و در نوع خود بسیار قابل توجه است.

با این اوصاف آل کثیر پرسپولیس را انتخاب می کند و به ستاره این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تبدیل می شود.

هر چند که محرومیت ۶ ماهه این بازیکن کار را برای باشگاه پرسپولیس بسیار سخت کرده است. باید دید مدیران قرمز پایتخت می‌توانند محرومیت عیسی آل کثیر را کاهش دهند یا خیر؟

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا