پرسپولیس و ماشین سازی در آخرین بازی هفته سیزدهم لیگ برتر بیستم ایران در ورزشگاه آزادی با هم رو به رو شدند و احمد نوراللهی با گل دقیقه ۹۳ خود فرشته نجات یحیی گل محمدی شد تا سرخ ها به پیروزی ۲ بر ۱ دست پیدا کنند.

پرسپولیس در آخرین بازی هفته سیزدهم لیگ برتر میزبان ماشین‌سازی تبریز بود. شاگردان یحیی گل محمدی بازی را از همان ابتدا هجومی آغاز کردند.

پس از چند حمله نصفه و نیمه بود که دقیقه ۲۵ روی ارسال کوتاه و رو به جلو میلاد سرلک از گوشه سمت چپ محوطه جریمه به دهانه دروازه ماشین سازی، و با غفلت سنگربان این تیم وحید امیری به راحتی دروازه خالی حریف را باز کرد.

با این گل بازی متعادل شد و هر دو تیم موقعیت های داشتند که چندان خطرناک نبود.

نیمه دوم را ماشین سازی بهتر آغاز کرد و چند باری دروازه پرسپولیس را تهدید کرد. دقیقه ۴۸ پیمان بابایی به تنهایی دفاع حریف را به هم ریخت و از زاویه بسته ضربه ای زد که حامد لک با واکنشی عالی توپ را دفع کرد.

در اینجا بخوانید:

پس از دقایقی پرسپولیس پیش کشید و یکی دو فرصت خوب ایجاد کرد، دقیقه ۶۰ دروازه‌بان ماشین سازی با دو واکنش تماشایی ضربات احمد نوراللهی و مهدی عبدی را در دو مرحله دفع کرد.

در ادامه باز هم بازی متعادل شد تا اینکه روی خطای بی مورد و با بی احتیاطی عجیب سیامک نعمتی ماشین سازی دقیقه ۸۳ صاحب یک ضربه پنالتی شد و پیمان بابایی با فریب حامد لک دروازه پرسپولیس را باز کرد.

پرسپولیس که نمی خواست در خانه برتری خود را از دست بدهد پیش کشید اما حملات زهردار نبود.

سرانجام دقیقه ۹۳ روی ارسال عالی وحید امیری، احمد نوراللهی با یک مهار سینه عالی و ضربه ای دقیق دروازه ماشین سازی را باز کرد تا پرسپولیس با پیروزی ۲-۱ مقابل ماشین سازی کار خود را در هفته سیزدهم لیگ برتر بیستم ایران به پایان برساند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا