کنفدراسیون فوتبال آسیا با صدور اطلاعیه ای رسما محرومیت عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس را تایید کرد و این بازیکن تا نیم فصل شانسی برای حضور در میادین نخواهد داشت.

پس از آن شادی گل و محرومیت سنگین عیسی آل کثیر از هر گونه فعالیت فوتبالی، پرسپولیس کار سختی برای رقابت در فینال لیگ قهرمانان آسیا و همچنین لیگ برتر خواهد داشت.

از این رو یحیی گل محمدی چاره ندارد جز اینکه از زوج مهدی عبدی و وحید امیری برای بازی های پرسپولیس استفاده کند.

البته سرخ های پایتخت هنوز این فرصت را دارد که با خارج کردن نام آل کثیر حداقل تا نیم فصل، یک مهاجم لیگ برتری را جذب کند.

در چند روز اخیر شایعه پرسپولیسی شدن مرتضی تبریزی به گوش رسید که امروز حمید مطهری دستیار یحیی گل محمدی آن را تکذیب کرد.

در اینجا بخوانید:

از طرفی مهدی مهدی خانی دیگر مهاجم لژیونر فوتبال ایران که در لیگ کرواسی بازی می کند دیگر بازیکنی است که نام او حوالی باشگاه پرسپولیس شنیده می شود.

باید دید تصمیم نهایی یحیی گل محمدی برای جانشین آل کثیر چه خواهد بود و در روزهای باقیمانده از نقل و انتقالات فوتبال ایران سرخ های پایتخت سراغ بازیکن جدید خواهند رفت یا خیر؟

عیسی آل کثیر با وجودی که صبح امروز در جلسه استماع کنفدراسیون فوتبال آسیا به همراه وکیل باشگاه پرسپولیس شرکت کرده بود، نتوانست نظر اعضای کمیته استیناف AFC را برای کاهش محرومیت خود جلب کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز ساعتی پس از این جلسه با صدور اطلاعیه اعلام که کرد کمیته استیناف این نهاد حکم محرومیت ۶ ماهه عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس را تایید کرده و این بازیکن باید ۱۰ هزار دلار نیز جریمه پرداخت کند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا