محمد شریفی پس از مذاکره با باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که به توافقات خوبی با سرخ‌ها دست یافته تا در آستانه قرار گرفتن در جمع خرید های جدید این تیم در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران باشد.

شرایط این روزهای پرسپولیس اصلا خوب نیست و تیمی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده با کلی بدهی دست و پنجه نرم می‌کند.

شکایت برانکو و ضرب العجل های فیفا کار را بر باشگاه پرسپولیس بسیار سخت کرده تا جایی که در قراردادهای بازیکنان فعلی خود هم مشکل دارد.

شجاع خلیل زاده از جمله بازیکنانی است که ناراتی و گلایه‌های خود را بارها مطرح کرده و خواهان افزایش قراردادش، هم تراز با سایر بازیکنان است.

چیزی که تا به حال باشگاه زیر بار آن نرفته است. شرایط برای مدیریت پرسپولیس بسیار سخت شده و مهدی رسول پناه هم به تنگنا رسیده است.

با این حال فشارهای یحیی گل محمدی باعث شده پرسپولیس از جذب بازیکنان جدید غافل نباشد.

در اینجا بخوانید:

با پرسپولیس از درخشش در لیگ قهرمانان آسیا تا بحران جریمه های فیفا

پس از آن که ۷ سهمیه لیگ برتری سرخ‌ها قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس جذب شدند، حالا یک گزینه جدید در سهمیه امید هم وارد مذاکره با قرمزهای پایتخت شده است.

محمد شریفی هافبک ۲۰ ساله سابق سایپا که قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرده بازیکن مد نظر یحیی گل محمدی در سهمیه امید است که دیشب با مسئولان پرسپولیس مذاکرات اولیه خود را انجام داد.

پس از این مذاکرات شریفی که یکی از بازیکنان تیم ملی امید نیز محسوب می‌شود مدعی شد که به توافقات خوبی با پرسپولیسی‌ها رسیده است.

بنابراین محمد شریفی هم به احتمال فراوان و در صورتی که مشکلی پیش نیاید به جمع خرید های جدید پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران اضافه خواهد شد.

شریفی فصل گذشته در بیش‌تر بازی‌های سایپا در لیگ برتر حضور داشته و از بازیکنان موثر این تیم بوده است.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا