با محرومیت ۶ ماهه عیسی آل کثیر این بازیکن احتمالا تا نیم فصل نمی تواند برای پرسپولیس بازی کند و در صورت تایید آن یحیی گل محمدی یک مهاجم دیگر را که گفته می شود مرتضی تبریزی استقلال است، جانشین او خواهد کرد.

پس از محرومیت عجیب و سنگین عیسی آل کثیر به فاصله چند ساعت تا بازی پرسپولیس و النصر عربستان قرمز های ایران در شوک بزرگی قرار گرفتند و از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به سلامت عبور کردند.

با این حال پس از بازگشت به تهران باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت نسبت به رای صادره از سوی AFC اعتراض کرده و حداقل از میزان آن بکاهد.

در حالی که فردا جلسه استماع دفاعیه پرسپولیس و عیسی آل کثیر در کمیته استیناف AFC برگزار خواهد شد و نتیجه حکم نهایی نیز یک هفته پس از آن می‌آید، امروز شایعه انتخاب جانشین آل کثیر در صورت تایید محکومیت او شنیده شد.

در خبر ها آمده در صورتی که محرومیت عیسی آل کثیر پا بر جا بماند و تا نیم فصل اجازه بازی نداشته باشد، او از لیست پرسپولیس کنار گذاشته شده و یک بازیکن جدید جای او را خواهد گرفت.

در اینجا بخوانید:

یحیی گل محمدی قصد دارد حداقل برای یک نیم فصل یک مهاجم لیگ برتری را جایگزین آل کثیر کند تا مشکلی برای گلزنی در لیگ برتر نداشته باشد.

شنیده ها حاکی از این است که مرتضی تبریزی مهاجم کنار گذاشته شده استقلال گزینه سرمربی پرسپولیس برای این منظور است و او می تواند خرید جدید گل محمدی در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ باشد.

البته در صورتی که محرومیت ۶ ماهه آل کثیر پا بر جا بماند و توسط کمیته استیناف AFC هم مورد تایید قرار گیرد.

چرا که امروز نواف الاسیوی خبرنگار مشهور عربستانی و عضو کنگره AFC در گفت و گویی رادیویی اعلام کرد که عیسی آل کثیر تبرئه شده است.

از طرفی این خبرنگار در مورد نتیجه شکایت النصر هم اعلام کرد که این تیم هیچ راهی برای فینالیست شدن در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ ندارد.

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا