پرسپولیس و مس رفسنجان در لیگ برتر بیستم و بازی معوقه هفته نهم در ورزشگاه آزادی با هم رو به رو شدند و شاگردان یحیی گل محمدی با تک گل سید جلال حسینی به یک پیروزی اقتصادی اما با ارزش دست یافتند.

پرسپولیس در بازی معوقه از هفته نهم لیگ برتر بیستم به دیدار مس رفسنجان رفت و با یک بازی کاملا برتر سعی کرد با آرامش حریف را در اختیار داشته باشد.

شاگردان یحیی گل محمدی در نیمه اول حملات نصفه و نیمه ای داشتند که البته چندان خطرناک نبود، اما توپ و میدان کاملا در اختیار پرسپولیس یود.

دقیقه ۱۹ شوت محکم و خطرناک سیامک نعمتی با اختلاف ناچیزی از کنار دروازه مس به بیرون رفت.

دقیقه ۳۹ در یک حمله سریع با پاس عمقی احمد نوراللهی، امید عالیشاه از سمت چپ فرار کرد و ضربه او از سمت چپ محوطه جریمه و زاویه بسته با واکنش دروازه‌بان مس رفسنجان رو به رو شد.

در اینجا بخوانید:

در نیمه دوم پرسپولیس حملات خود را جدی تر دنبال کرد و دقیقه ۵۱ بود که روی یک ارسال ایستگاهی از سمت راست سید جلال حسینی با ضربه سری زیبا دروازه مس رفسنجان را باز کرد و شاگردان یحیی گل محمدی را پیش انداخت.

پس از این گل مس رفسنجان که نمی خواست مقابل پرسپولیس بازنده باشد، پیش کشید، اما توان ایجاد خطر روی دروازه رادوشویچ را نداشت و از طرف دیگر در ضد حملات چندین بار دروازه خود را در آستانه فروپاشی دید.

با این حال شاگردان گل محمدی در باز کردن دروازه حریف ناکام بودند و بیش تر سعی کردند با اداره بازی و کنترل کردن حریف از گل برتری و سه امتیاز خود محافظت کنند.

پرسپولیس با این پیروزی اقتصادی یک گام دیگر خود را به صدر جدول نزدیک تر کرد و در آینده ارزش قابل توجه این سه امتیاز برای تیم یحیی گل محمدی شناخته خواهد شد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا